Wpis z mikrobloga

Siemano jak to jest z tymi progami na pwr? Pisze za 2 tygodnie mature i chciałbym iść na informatyke ewentualnie cyberbezpieczeństwo. Czy te progi co sa podane na stronie politechniki sa realne i na informatyke trzeba miec +- 400pkt, ktore sa dla mnie sa nieosiagalne...
#pwr
  • 26
@fajterkox: Kierunek jeden #!$%@?, wydział ważny a wydział #!$%@? ponad wszelkie wyobrażenie. Idź na infe na W8. Z anegdotek powiem ci że poprzedni rok założył mail grupowy (w 2018 #!$%@? roku, jak w lesie) i w opisie grupy podali do niego hasło. Tak bardzo cyber bezpieczni xD
@fajterkox: Jest specjalizacja elektronika cyfrowa i tam jest bardzo dużo programowania aczkolwiek ogólnie kierunek to nie typowa elektronika a mikro i nano elektronika więc technologie grubo i cienko warstwowe, procesy epitaksjalne, budowa układów scalonych, technika próżniowa więc na elektronice robią płytki z klocków a na eit robi się te klocki właśnie. Fajny kierunek, trochę taki rocket science, przesiew duży, ze 200 osób zostało nas z 30.
Jeśli się chcesz nauczyć programować na PWr, to źle trafiłeś. Jedyna szansa to koła studenckie itd. Na zajęciach zapomnij, większość prowadzących z którymi się spotkałem, lub o których słyszałem są odrealnieni i żyją w przeświadczeniu, że technologia której już dawno się nie używa jest zajebista. Jeśli chcesz programować, ucz sie sam. Amen
@animuss którego się chce, nie chcę demonizować pwr, ale po prostu bardziej niż na to że tam Cię czegoś nauczą lepiej się samemu zainteresować i robić to co się danej osobie podoba. Może trafić i tego mu życzę na fajnych młodych doktorów którzy będą sobrz uczyć ^^