Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co to się dzieje? (,)
Ja rozumiem, że sygnał sieci słaby, ale aż tak szybko chyba wcześniej bateria się nie rozładowywała..
Ostatnio jakaś aktualizacja przyszła, to może jej wina? Chyba że wina tego, że ostatnio na słońcu trochę zdarzyło mu się leżeć i przez to baterię ubiło, i już nie ma nadziei..?
#xiaomi #redminote3pro #bateria
Pobierz Marcinnx - Co to się dzieje? (╯︵╰,)
Ja rozumiem, że sygnał sieci słaby, ale aż tak s...
źródło: comment_rIAAo4MmSquYbhbdHsP73c0bsxVFSbtY.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcinnx: możliwe że Bluetooth Ci się przyciął i nie masz deepsleepa.

Druga opcja jest przez zablokowany msm_otg wakelock, powodowany przez ładowarkę / kabel. Podmieniałeś ostatnio jeden z tych elemetow?

Bez roota ciężko cokolwiek ocenić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcinnx: no to włącz tryb samolotowy późnym wieczorem na 15 minut i zostaw telefon, zobaczysz co z tego wyniknie.

Może warto zainteresować się niezbyt legalnymi repeaterami gsm do domu?
@Cinoski: to po poprzedniej nie zauważyłem zbytnio problemu xD a teraz to trochę masakra..


@misiek735: ale co ma się stać? że baterię będzie mniej żarło, to chyba normalne.. ale sieć się raczej nie naprawi ( ͡º ͜ʖ͡º)

ehh interesowałem się już i nawet miałem ładnie zamontowane, ale dopadli mnie niestety i jakimiś karami grozili, co prawda ojciec ich na plac nie wpuścił, ale jakieś pogróżki
@Marcinnx: mistrzu telefon powinien byc wybudzony jak sie synchronizuja appki i jak z niego korzystasz.
A teraz zobacz ile masz czasu tel wybudzony, a ile czasu mial telefon wlaczony ekran.

Jakis proces nie pozwala telefonowi przejsc w deepsleep, wybudza go co chwila, moze jakies gowno synchronizacje.

Sprobuj wakelock detector zainstalowac, nawet bez roota i zobacz co tam bedzie.

Jak nie chcesz sie bawic i kombinowac, zrob backup i tel do ustawien
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcinnx: owszem, sieć się nie naprawi, ale to jest android i tego nie ogarniesz.

Odnośnie repeatera, kara jak najbardziej wskazana bo mając takie urządzenie możesz zakłócić sygnał innym. Tego typu sprawy się załatwia inaczej, trzeba się ubiegać o pozwolenie na korzystanie z urządzenia. Nie wiem jak, wszystko co na ten temat piszę to tylko znam ze słyszenia.

Może ustawienie na stałe sieci Ci pomoże?
Sprawdź na http://beta.btsearch.pl swoją lokalizację oraz znajdź
@PurpleHaze: a no właśnie, już w głównym poście miałem na to zwrócić uwagę, tylko przy każdym poście mi z głowy wylatywało xD

spróbuję tego wakelock'a... są trzy wersje [ROOT] [LITE] i płatna [FULL PACK], to rozumiem że bez roota mam brać lite?

@misiek735: kiedyś pytałem się Orange o repeater, to oczywiście jest taka możliwość, ale może to być tylko urządzenie od nich za jakieś chore pieniądze ( ͡° ʖ