Wpis z mikrobloga

Mirki i Węgierki - postanowiłem, że w tym roku spróbuję podjąć rywalizację z największymi stacjami telewizyjnymi w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tej okazji #rozdajo - kubek mojego programu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli ktoś chciałby pomóc mi w spełnieniu mojego marzenia, to tutaj odbywa się zbiórka: polakpotrafi.pl - do zgarnięcia najróżniejsze nagrody, m.in. pocztówki, kubki, ręcznie wykonywane countryballe oraz e-booki. Tutaj przykład mojej twórczości, bo zapewne wiele osób nie widziało - najpopularniejszy odcinek mojego programu.

Jak zamierzam zrealizować mój plan? Przede wszystkim muszę wyeliminować wszystkie błędy, które popełniłem w pierwszej serii mojego programu - moja prywatna lista "elementów do poprawy" liczy już ponad 100 pozycji (kwestie związane z wideo, audio, montażem, treścią, prezencją i dykcją). Także zdaję sobie sprawę, że czeka mnie dużo pracy. Pewnie część osób oceni mnie dopiero teraz - proszę o wyrozumiałość (patrz filmik promujący moją zbiórkę - on wiele wyjaśnia).

PS. Miłej soboty! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wojciechsiryk - Mirki i Węgierki - postanowiłem, że w tym roku spróbuję podjąć rywali...

źródło: comment_dJVVo8z3rQ4GwxCz4QGj6sqbj8h3MG9x.jpg

Pobierz
  • 7