Wpis z mikrobloga

#!$%@? nie ma to jak #!$%@? dojrzeć. Nigdy na tym nie myślałem, ale wróciłem sobie do czasów gimnazjum. Tam często dziewczyny zaczepiały mnie na przerwie często starsze, atrakcyjne. Wystarczyło że poszedłem zobaczyć zastępstwa i np. jakaś starsza rzucała jakimś słówkiem, uśmiechała się albo żarłem kanapkę i jakaś zaczepiała mnie od tyłu i szybko uciekała. Jakaś tam pisała na facebooku i chciała się umówić, ogólnie tego było z 10-15 bo nie pamiętam wszystkiego. Tak, tak oczywiście wołałem grać w csa..
Od liceum już takich sytuacji nie było. Normalnym raczej jest, że dojrzewa się raczej w taki sposób że jest się atrakcyjniejszym, a u mnie to poszło nie tak po prostu los zrobił : XD To jest przegryw dopiero, dostajesz konia nie zdążysz jeszcze pojeździć a potem z niego spadasz.

Dziś są to bardzo atrakcyjne kobiety echhhh

#przegryw #stulejacontent
  • 10
@mazx: no - oczywiście jest to zajebiste uczucie a lepsze jak dziewczyna jest tobą zainteresowana i robi maślane oczy itp Lepiej żebys nie wiedział...
@Djapko: Też grałem w gimnazjum w CSa, co to ma wspólnego z kobietami :D? I to grałem w #!$%@? dużo, potrafiłem wrócić ze szkoły, zjeść obiad, grać do 22, zjeść coś, grać do 5 rano, spać do 9 w sobote i znowu to samo aż do poniedziałku. Ludzie mnie #!$%@? z serwerów publicznych za czity, których nie miałem. Ale jak było wyjście na dupy to wychodziłem, co to ma wspólnego jedno
@Lechu1777: Może dlatego, że trochę szybciej dojrzewałem. Co do Cska lubiałem se sieknąć meczyk na gamebite albo eslu hehe:d co ma wspólnego no miałem #!$%@? kolegów którzy tylko grali no czasami ewentualnie w piłkę i nie miałem z kim wychodzić. Nie mogę powiedzieć żebym się zaniedbał zawsze się lubiałem ubrać, choć nie chcę nie wiadomo ile cebuli na ciuchy wydawać. Co prawda w liceum byłem +20kg ale żeby gruby to nie,