Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj się przejść w ludne miejsce celem obserwacji socjologiczno-społecznych.

Obserwując pary, najczęściej widziałem osoby będące ze sobą na podobnym poziomie atrakcyjności, tak powiedzmy około 60-70% par.
Co ciekawe natomiast dość często widziałem atrakcyjnych mężczyzn, bądź powiedzmy przeciętnych z bardzo nieatrakcyjnymi kobietami, względem ogólnym bądź z pewnymi cechami obniżającymi atrakcyjność np. krótkie nogi, bardzo płaskie pośladki, nieproporcjonalnie odkładającą się tkankę tłuszczową np tylko na brzuchu, tylko na nogach ect.

Interesującym zjawiskiem jest natomiast,że nie spotkałem ani jednej pary gdzie mężczyzna byłby z kobietą o wyższej atrakcyjności. Nie widziałem tez żadnej pary z kobiety z mężczyzną, gdzie mężczyzna posiadałby cechę znacznie obniżająca atrakcyjność np. jakąś ginekomastie czy tam lipomastie, grube nogi a chudy tułów, bardzo szerokie biodra ect. Ciekawe.

Co do par o podobnym poziomie atrakcyjności jest jeszcze jedna kwestia. Często z tych 60-70% par to były pary mieszane często była to polka z mężczyzną z innego kraju często prawdopodobnie południa. I teraz znowu nie spotkałem żadnej pary, gdzie to mężczyzna byłby narodowości Polskiej, a kobieta prawdopodobnie innej.

#przegryw #stulejacontent
  • 3