Wpis z mikrobloga

mirki spod tagu #epapierosy, potrzebuje porady, pomocy. sprawa wyglada tak, ze pale jak smok normalny shit, i planuje sprobowac troszeczke rozgraniczyc zwykle fajki na rzecz efajka. kwestie zdrowotne? nie wiem, po czesci tez finansowe. najwiekszy problem jest w pracy, gdzie zazwyczaj mam mozliwosc palic, z czego niestety korzystam, licze, ze efajka majac na smyczy pociagne kilka buchow i starczy, zwlaszcza ze probowalem od kumpla i widze w tym szanse. pytanie jednak, od czego zaczac? jakiego efajka kupic? jaki liquid? #papierosy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzonybi: pytanie jaki masz budżet i czy może nie być "walcowaty". Ja jarałem 2 ramy dziennie i z dnia na dzień rzuciłem na rzecz e-p (teraz wapuję może 3 razy na dobę i to prawie bez nikotyny), także da się.
Ja bym kupił istick pico i lg hg2 ew vtc 6. Sprzęt jest polecany nowym, łatwo z nim zacząć i da się spylić na FB w razie biedy. Do tego
@Waspin: walcowaty zdecydowanie nie musi byc, budzet trudno powiedziec, nie orietnuje sie za bardzo w cenach, ale 200-250zl na start moge wydac, zwlaszca ze spokojnie po miesiacu czuje ze mi sie to zwroci. czyli co, e-fajek istick pico, do tego akumulator, kupic sobie kilka grzalek od razu. ladowanie przez usb? czy ladowarke do akumulatora potrzebuje? i jakies wskazowki znawcy co do robienia wlasnego liquidu? jak to wyglada itd sobie wygoogluje i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzonybi: liquidu schodzi od 5ml/dzień do 40-50ml (ale trzeba troszkę świrem być).
samogony: http://vape-nation.pl/samogony/
Ładowanie na początek na USB (potrzebujesz ładowarki najlepiej 1A micro usb od telefonu albo tabletu, z kompa ładuje latami), potem warto zainwestować w ładowarkę (po miesiącu-dwóch o ile się wkręcisz) bo w pico właśnie port micro usb najszybciej pada (po kilku mies), poza tym wtedy można mieć kilka ogniw 18650 i ładować je np w nocy a