Wpis z mikrobloga

  • 1
@Szejker-Szejker
@Vergil_PL

Xiaomi też wypuściło jedno tylko ze małe, bodajże oo. 7 cali. Na necie piszą że jest duży problem z gps w Europie oraz trzeba je aktywować mając jakiegoś znajomego chińczyk bo potrzebny jest chiński numer telefonu
  • Odpowiedz
  • 3
@Ky0sHiR0 zostaje Ci jedynie osobna kamerka do nagrywania. Ja chciałem kupić czujniki parkowania ale odmęty internetów zaprowadziły mnie do kamery cofania a 3 godziny później do tego lusterka. W sumie potrzebna mi było do parkowania tyłem bo po 3 latach ni #!$%@? nie mogę ogarnąć tyłu
  • Odpowiedz
@Gorbo2004: Ja mam wbudowane czujniki więc tu nie ma problemu. Myślałem nad kamerką i czekam w sumie na jakieś promo na A119 od Viofo lub Garmina 55 ale teraz wyczaiłem jak zrobić pożytek ze starego telefonu Motorola X Style :) telefon o dziwo robi na prawdę dobrą robotę a apki na sklepie są dzięki czemu po wykryciu ładowania/bt lub innego eventu sama zaczyna kręcić i ma opcje typowo z kamerek. Szukam
  • Odpowiedz
  • 0
@Ky0sHiR0 powinno robić dobra robotę, ale słyszałem akurat że niektóre potrafią się mocno grzać przy dłuższym nagrywaniu. Ja akurat nie mieszkam w Polsce wiec nie ma się co martwić. Choć koledze zajumali z busa dvr w biały dzień w centrum miasta podczas rozładunku
  • Odpowiedz