Wpis z mikrobloga

@33t: Hej, witam. ;-) Pełnomocnik mówi, że może niektóre czynności trzeba będzie powtórzyć, jak wreszcie przyjdą te dokumenty. Te dokumenty mogą jednak w ogóle nie przyjść. Oficjalnie chyba on i rodzina maja dostęp do akt, ale może nie wszystkich. Pelnomocnik może wiedzieć tyle, że żadne rozwiązanie się nie szykuje? Powiedzieć nic konkretnego nie może, ale "nastrój" tej wypowiedzi to jakby zapowiedź dalszego przedłużenia albo umorzenia. Filmik to powtórka? Jak myślisz, dlaczego
  • 0
@Brunhilda2
Myślę, że to odnawianie tematu... Pełnomocnik nie zapoznał się z niczym, co dotyczy Egiptu, a z opinią polskich biegłych i zgromadzoną dokumentacją już się zapoznał? Z pełnymi polskimi wynikami badań? Nie mam pojęcia czy i ewentualnie jak, JG ogranicza dostęp do akt. Poczekajmy te kilka dni. Sądzę, że jednak z oświadczenia więcej się dowiemy, niż z tego artykułu;)
@33t: To jest interesujące o tyle, że prok potwierdziła, że nic z Egiptu nie mają. Pan R. chyba dość pewnie się poczuł, bo ma fight z Anitą G i Płk. W. Ta pierwsza osoba też chyba pewnie się czuje, bo mimo marsowej miny odnowiła ugody. O Płk nie wiem, bo nie dostałam się do nagrania. Miłego dnia :-)@
  • 1
@Brunhilda2
Hmm.. w pierwszej wersji było, że rzecznik potwierdza, że nie mają nic z Egiptu? Zostało to zamienione na: prokuratura nie udziela żadnych informacji?
Anita i Wroński chcieli umorzenia, Rutek kontynuje medialne zabawy, część następna telenoweli chyba 17 maja...
@33t: Mam dokładnie takie samo wrażenie, a nawet pewność..To zdanie zostało zmienione! Bystre z nas dziewczyny. Płk. Wroński mówił ostatnio w listopadzie, że "narracja (...) jest nieprawdziwa". W tej sytuacji, jaka jest, umorzenie jest chyba najlepszym rozwiązaniem - może "rozwiąże" ... języki ;-)
Rzeczywiście ta sprawa ma tyle aspektów, że zrobiła się z tego przy okazji przedłużana "telenowela" . Już niedługo będzie początek odcinka, którego to już? Trzeci, licząc te dwa
@33t: Do tego to zdanie: "Nie wiadomo – dodaje pełnomocnik rodziny pani Magdy – co się działo z ofiarą. Jak ją traktowano, (...)"
Bardzo dobrze, jest jakiś problem? Wystarczy obejrzeć filmiki ze szpitala.
@33t: Korekta: Pomyliły mi się dwa artykuły i linki. Artykuły zostały opublikowane w odstępie kilku dni i czytałam je na przemian. ;-) Sorry. Jest ta wypowiedz w tym linku:

https://wiadomosci.wp.pl/mocne-slowa-siostry-magdy-zuk-to-dowod-ze-egipt-cos-ukrywa-6239265973466753a

"Czy to możliwe, że kluczowe dowody w sprawie wciąż nie zostały przekazane polskim śledczym? - Tak. Prokuratura wciąż nie otrzymała wymienionych wyżej dokumentów - potwierdza Wirtualnej Polsce rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze Tomasz Czułowski."
  • 1
Bardzo dobrze, jest jakiś problem? Wystarczy obejrzeć filmiki ze szpitala.

@Brunhilda2
Stańczyk, który stworzył te filmiki, będą jeszcze w Egipcie nazwał to "nieporadnym sposobem powstrzymania turystki"...