Wpis z mikrobloga

No i dupa, no i pochodzone do przedszkola ( ͡° ʖ̯ ͡°) Syn lvl 3 nigdzie się nie dostał, teraz musimy czekać do 13 czerwca na ewentualne wolne miejsca. Pierwsza rekrutacja w życiu i już mu nie wyszło w wyścigu szczurów.

Przecież za 3x średnia krajowa (dwie pensje i DG) można sobie poszaleć i żyć jak król, spłacić kredyt, wysłać dzieci do Montessori i w ogóle robić co dusza zapragnie. Gdybyśmy tak chociaż żyli na kocią łapę, to moglibyśmy podciągnąć pod samotne wychowywanie. Szkoda gadać... zostaje założyć żonobijkę, wyciągnąć Kustosza Mocnego w plastiku i porozmawiać pięściami z rodziną... może klika punktów wpadnie.

#warszawa #rekrutajca #przedszkole #gorzkiezale
  • 83
  • Odpowiedz
@sarmatawkapciach takie jest już to #!$%@?. Nie dostajesz becikowego bo za dużo zarabiasz. Nie dostajesz 500 na pierwsze dziecko bo za dużo zarabiasz. Nie masz co roku ulgi podatkowej na dziecko bo za dużo zarabiasz. Nie masz przedszkola bo za dużo zarabiasz. A niedługo 500 + będzie tylko jak masz zarobki poniżej 3k zł więc tez nie będzie bo za dużo zarabiasz. Dopuki nie miałem dzieci to myślałem że większość z
  • Odpowiedz
  • 0
@sarmatawkapciach prywatne przedszkole nie jest dużo droższe od państwowego. Ja płacę jakieś 7 stówek we Wrocławiu


Nie wiem jak we Wrocławiu ale w Warszawie placilem tylko 9zl za jedzenie dziennie wiec maksymalnie 200zl. 200 a 700 to roznica jednak.
  • Odpowiedz