Wpis z mikrobloga

Świetna przecena na jeden z najlepszych automatycznych odkurzaczy Xiaomi Mi Robot Vacuum, stacja dokująca w zestawie, kontrola za pomocą appki, ogrom dodatkowych funkcji, spora moc:
Original Xiaomi Mi Robot Vacuum 1st Generation
Z kodem GBAPNEW20 cena spada do $329.99. Wysyłka za darmo z Polskiego magazynu bez VAT!

#gearbest #odkurzacz #roboty #xiaomi #agd #promocje #kodyrabatowe #promocja #kupony

Pobierz support - Świetna przecena na jeden z najlepszych automatycznych odkurzaczy Xiaomi Mi...
źródło: comment_NH8jJ93NZNd9Lfvqew9eApJNsUelTvOS.jpg
  • 12
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@support: #!$%@? nie dobra cena. Sorry ale walisz albo Ty albo żółty z cenami. Dolar spadł tyle co kot napłakał a cena podskoczyła z 309 na 330. No zajebisty interes życia.
A filtry dalej drogie do Purifera tak, że lepiej kupić w Pl. Żółci tną w #!$%@? ile wlezie i zaczyna przestawać się opłacać ściągać z Chin.
@Invisible22: Chłopie chodzi o przecenę z $448.10 bo w takiej cenie większość ludzi kupuje, moze Cie to zdziwi ale wiekszosc ludzi nie ma pojecia o jakichs tam kuponach ;-) a że wysyłka jest z Polskiego magazynu bez VATu to cena jest podwójnie atrakcyjna
@support: Haha przecena XD Tak jak na 11.11 i inne "okazje" kiedy wpierw podnoszą ceny by je obniżyć o 2$. I to żadna przecena bo ta cena trzyma się cały czas taka sama. Sorry ale 1125zł z Chin gdzie w PL masz już za 1250 bez #!$%@? się. Za mała różnica się robi tym bardziej, że gw dalej GB a nie normalna. Czyli odsyłanie itp. Ja jak kupowałem to dałem 850zł