Wpis z mikrobloga

@BajerOp nie moge sie przemoc :/
Generalnie lubie ryby, lubie makrele wedzone ale jak widze te suszone ryby z wylupanymi oczami to mnie troche odrzuca...
A inne pomysly? Dobry alkohol stad jakiego w polsce sie niedostanie? Slodycze? Any idea?
@AntiAdzik: nieeee nie takie. Już w paskach, cieniutkich takich jakby z niszczarki do papieru. Zapakowane są jak chipsy. Sa różne wódki, np stoliczna, czy Bajkał. Są specjalne koszyczki na szklanki zdobione. Takie słodycze ni to pianka ni to miód w formie batona. Są też różne ciekawe ryby w puszkach.

https://goo.gl/images/H1oYvk

Tu masz kalmary, ale są i ryby.
@BajerOp aaa to juz kojarze - jutro na probe wezme jedno opakowanie - jakas konkretna ryby mozesz polecic ktora Ci smakowala, zeby sie nie zrazic na poczatku czy te z niszczarki wszystkie harosze? Wodke zawsze Ruskkij Standard przywozilem, ale zwroce uwage na pozostale ktore polecasz, zwlaszcze ze Ruski standard i w polsce mozna kupic. A herbaty - kojarzysz moze jakas ruska dobra?
@BajerOp @miki97 @obcx Zakupy zrobiony. Te ryby i kalmaru suszone "z niszczarki" sa naprawde super - mi podchodza dziekuje BajerOp za nakierowanie, reszte pobrobuje juz w Polsce po powrocie. Beluga tez jest, slodycze sa i Zigulewskoje piwko jest. Dziekuje Mirki za podpowiedzi. A tych rybek chyba przejde sie jeszcze kupic bo sa naprawde w pyte! Pozdrawiam z Jekatyrenburga!
Pobierz AntiAdzik - @BajerOp @miki97 @obcx Zakupy zrobiony. Te ryby i kalmaru suszone "z nisz...
źródło: comment_mDTUgl3EY1SGySDIOU0SxqxHuLCq50gp.jpg
@AntiAdzik: niestety, ale ta beluga którą kupiłeś to jest export, a nie translantic (ta jest czarna, a nie srebrna) będąc w Rosji miałem okazję wypróbować obie i ta export niestety była na poziomie tej carskiej co też kupiłeś.