Wpis z mikrobloga

@cebula_prazona: Bity, nie bity, może były robione reperaturki tylnych nadkoli i błotnik był malowany (przypadłość tego modelu) Koła czesto w nich tak stoją jak sprężyny siadają. Jesli chcesz kupić to auto ze względu na 4x4 to odpuść jest kiepskie a nawet niebezpieczne.
@cebula_prazona: Zgnity czyli dziury w podłodze czy rdzawy nalot? Rdzawy nalot na podwoziu to znajdziesz w prawie każdym aucie bez regularnie robionej konserwacji. Lepiej poszukaj RAV4 lub Forka bo CR-V się rozczarujesz jeśli liczysz na jakiekolwiek zdolności terenowe. Ten napęd w CR-V zimą potrafi być po prostu niebezpieczny. Wiem co mówię bo miałem taką kiedyś.
@boogi77: Napęd realizowany jest za pomocą pomp hydraulicznych (patent Hondy). Tył dopinany jest w momencie poślizgu przednich kół. Niestety następuje to z sporym opóźnieniem. Przykładowa sytuacja na ośnieżonej/śliskiej drodze... włączasz się do ruchu z bocznej drogi... zatrzymujesz się aby ustąpić pierwszeństwa... ruszasz, koła skręcone w lewo lub w prawo zaczynają buksować i wtedy do akcji wkracza tył. Niestety takie gwałtowne załączenie tyłu powoduje efektownego bączka na środku drogi. Miałem kilka takich