Wpis z mikrobloga

Nie polecam być mainem Garena, dostajesz topa, cieszysz mordkę jak nigdy dotąd. Będąc w silverze masz 5 możliwości, zacznę od najczęstszych
1) Przeciwnik bierze Teemo i Cie gwałci
2) Enemy bierze Yasuo lub Dariusa i niby myślisz sobie że gwałt ale jednak raz na jakiś czas #!$%@? im lewego prostego skośnego
3) Jakiś normalny pick, Fiora, Nasus, Renekton, Cho'Gath i walka idzie wiadomix 50/50
4) Banują Garena
5) Przeciwnik zabiera Jaxa i go gwałcisz swoim W podczas gdy on próbuje Cie stunować i bić z W i doskakiwać

#leagueoflegends
  • 8
1. Masz rację. Teemo to idealna kontra.
2. Wczesny gank lub dwa i powinny być już powolny snowball
3. W brązie na flexach rzadko widzę takie picki :(
4. [*]
5. Żebyś jak najwięcej takich jaxów miał, ale nie wiem jak on go kontruje. Weź mi powiedz.
Teemo nadal gwałci, próbowałem wiele razy :_:
a co do early ganków to miej takiego dobrego leśnika co wbije jak trzeba a takich jaxów jest mało.
A jeżeli mowa o banowaniu, to tak, czasem zbanują
@Uron meinuje topa. Szcególnie Darius i jak sie trafi garen to ok ale jak mam teemo to odrazu mogę poddac gre. Dlatego zawsze go banuje. BTW polecam siona na heimera, pięknie sie odrzuca jego działka.
@Defraudator08: Ja właśnie nie umiem na Dariusa, znaczy trafi sie jedna gierka na 8 z dariusem gdzie ten nie ogarnia albo 1-st try, ale teemo oczywiście zawsze banuje bo mnie denerwuje :C