Wpis z mikrobloga

Polowanie na ludzi i szykanowanie za poglądy to coś co lewica w Polsce uwielbia. Ciekawe jak szybko go zwolnią byle przypodobać się pajacom z lewej strony.

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz ujawnił, że lider ONR na Pomorzu Krzysztof Przyborowski pracuje jako przewodnik w Muzeum II Wojny Światowej.


http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,23292829,adamowicz-ujawnia-lider-pomorskiego-onr-jest-przewodnikiem.html

#bekazlewactwa #onr #4konserwy #nacjonalizm
PatologiiZew - Polowanie na ludzi i szykanowanie za poglądy to coś co lewica w Polsce...

źródło: comment_5wYfloYVGFLPB3aiihZPkvBLj3p1f8gs.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Komentarze tolerancyjnych, oświeconych i racjonalnych czytelników GW jak nigdy nie zawodzą

Żłób karmiący spadkobierców katów.

Pislam to dżuma,ale mamy XXI wiek i leki się znajdą.

Won hitlerowcy,won.

jestem za delegalizacja wszelkich nacjonalistycznych ugrupowań w Polsce. To nie jest patriotyzm.


Oczywiście, że nacjonaliści nie mogą być patriotami. Przecież chyba każdy powie, że Roman Dmowski, Zygmunt Balicki czy Józef Haller mają mniejsze zasługi dla kraju niż tacy postępowi patrioci jak Rafalala, Ryszard
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: Znowu jest rozkręcana śmieszna nagonka która do niczego nie prowadzi. Ostatnią rocznicę ONRu komentują ludzie którzy nie znają procedur i bełkoczą coś o tym że Adamowicz miał blokować cokolwiek. Co tam że organizując zgromadzenie nie trzeba prosić o zgodę a jedynie informuje się o tym że takie będzie. Wielkich wojowników obywatelskich oczywiście nigdy nie ma w takich sprawach. Zawsze patrzą w inną stronę ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
Oczywiście, że nacjonaliści nie mogą być patriotami. Przecież chyba każdy powie, że Roman Dmowski, Zygmunt Balicki czy Józef Haller mają mniejsze zasługi dla kraju niż tacy postępowi patrioci jak Rafalala, Ryszard Cyba czy Simon Mol


@Roger_Casement: #!$%@? porównanie. Pierwsze słyszę, żeby Rafalala, Cyba czy Mol byli jakkolwiek istotni w polityce. Jakbyś był uczciwy, to może wspomniałbyś o PPS. Ale to norma, że ludzie, którzy mają "Bóg, honor, ojczyzna" na ustach mają
  • Odpowiedz
@tyrald: A gdzie napisałem, że lewicowcy nie mogą być patriotami? Możesz mi łaskawie pokazać, gdzie postawiłem taką tezę?

Polemizuję jedynie z autorem komentarza, który twierdzi, że nacjonalista nie może być patriotą. Gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem, to Twój post byłby niepotrzebny, ale jak widać niektórym proste rzeczy trzeba tłumaczyć jeszcze prostszymi słowami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A gdzie napisałem, że lewicowcy nie mogą być patriotami? Możesz mi łaskawie pokazać, gdzie postawiłem taką tezę?


@Roger_Casement: porównujesz wybitnych patriotów do osób, które stanowią ideologiczny plankton. Jeżeli to nie miało na celu manipulacji w odbiorze, to ja jestem Jerzym Ziębą.

Polemizuję jedynie z autorem komentarza, który twierdzi, że nacjonalista nie może być patriotą


O, w temacie wciskania komuś tezy, taka ironia. Ja tego też nie napisałem. Jednakże nacjonalizm na diagramie
  • Odpowiedz
@tyrald:

O, w temacie wciskania komuś tezy, taka ironia. Ja tego też nie napisałem


Gdzie stwierdziłem, że Ty to napisałeś? Pisząc "autor komentarza", mam na myśli osobę, która dodała taki post na forum wyborczej. Jasno rozumiesz?

Ktoś nawet opracował obrazkowe wyjaśnienie


To wyjaśnia sytuację, bo ktoś opracował obrazek w internecie...

Jednakże nacjonalizm na diagramie Venna tylko częściowo pokrywa się z patriotyzmem


Tak samo pewnie częściowo pokrywa się z prawicą, lewicą, itd.
  • Odpowiedz
To wyjaśnia sytuację, bo ktoś opracował obrazek w internecie...


@Roger_Casement: pudło. Jak miałem czas i chęci, to udzielałem się w #publicystyka i #socdem.

Porównuję, że ci nacjonaliści dokonali coś istotnego dla naszego kraju, w przeciwieństwie do osób, które światopoglądowo są zapewne bliżej autorowi tamtego komentarza.


Przyznaję, zbyt "osobiście" zareagowałem i mnie poniosło. Za to przepraszam.
Jednak nadal z pojedynczego komentarza wyekstrapolowałeś, że ktoś jest turbo-SJW.

Nigdzie nie twierdziłem, że osoby
  • Odpowiedz