Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na jednym ze skrzyzowan pewna pani troche sie zagapila i lekko we mnie uderzyla. Straty u mnie to na pierwszy rzut oka ramka rejestracji i drobne rysy na wydechu.
Wydaje mi sie ze cale uderzenie poszlo w wydech bo pani ma okragla dziure w zderzaku wybita przez koncowke wydechu. Wydech wyglada na caly, mocowania chyba tez.
Wieczorem mamy sie spotkac i rozwiazac sytuacje.
Czy moglo sie uszkodzic cos powaznego co wyjdzie za jakis czas?
Jak to rozwiazac? Kasa za ramke i nara?
#motocykle
  • 13
@gerard-kowalski: chyba nic sie nie urwalo, wydech raczej szczelny. Zobaczymy wieczorem jaka bedzie postawa, jak bbeda januszowac to oddaje moto na sprawdzenie czy wszystko ok na ich koszt, a jezeli beda chcieli sie dogadac i dadza pare zl za ramke, rysy i klopot to po temacie
@swiezaak odradzam metode "spotkamy sie wieczorem nic sie stalo". Zdjecia, opis, papiery, zeznania i #!$%@? cie obchodzi ze jedzie do pracy. A cos raczej ucierpialo. Ale moze nie byc tego widac na szybko
@bocznica: spiszemy oswiadczenie. Jak to teraz ugryzc? Odstawic od razu do jakiegos warsztatu zeby ocenili o co chodzi czy wzywac rzeczoznawce z ubezpieczalni? Rzeczoznawca to oc to pewnie uzna ze tylko ramka jest uszkodzona a jej wartosc to 1,10zl