Wpis z mikrobloga

W dużym skrócie to #niebieskipasek zwrócił mi dzisiaj delikatnie uwagę, że kiedyś miałam lepszy brzuch ()

Co mam robić? Wymyśliłam kilka opcji:
1. Obrazić się, nie odpisywać na wiadomości, nie odbierać telefonów, a jutro twierdzić, że nic się nie stało.
2. Płakać i powtarzać, że jest mi strasznie przykro, żeby wzbudzić w nim wyrzuty sumienia.
3. Robić brzuszki w tajemnicy i olśnić go za jakiś czas seksi sześciopaczkiem :>

#zwiazki #pytanie #rozowepaski
  • 137
@emilkos8:

Co mam robić?


To zależy. Jak się czujesz ze sobą? Samo napisanie posta sugeruje, że wolałabyś być szczuplejsza - tak więc poświęć więcej uwagi odpowiedniej diecie.
Jeśli jednak stwierdzasz, że czujesz się ze sobą dobrze i akceptujesz swoje ciało, to zignorować uwagę niebieskiego lub ewentualnie mu to wyjaśnić.
@emilkos8: Rzuć go, zacznij ćwiczyć, poczekaj aż będzie miał inną laskę, stalkuj ich cały czas, chodź w miejsca, gdzie mają randki do czasu aż cię zauważy. Kiedy już wreszcie cię pozna i stwierdzi "o w końcu wzięłaś się za siebie" nazwij go szowinistyczną świnią zwracającą uwagę tylko na wygląd, jebnij z plaskacza i ucieknij płacząc. Kup lody, wróć do domu, oglądaj filmy romantyczne przez najbliższy miesiąc i marudź, że wszyscy faceci
2018 a ludzie wciąż myślą, że od robienia brzuszków zrobi się sześciopak. xD


@Hatespinner: No wydawało mi się, że od ćwiczeń na brzuch, robią się mięśnie brzucha :> Ale jak widać nie znam się na tym zbytnio ;)
@emilkos8: to idz na silownie, naucz sie podstawowych cwiczen z hantlami i sztanga, zacznij sie lepiej odzywiac- na poczatek wystarczy, potem doloz wiecej wariacji cwiczen i diete z obnizona kaloryka pod twoje wlasne zapotrzebowanie