Wpis z mikrobloga

ehhh, Mireczki nie wiem czy dam radę jeszcze ciągnąć mój żywot...... słuchajcie co się dzisiaj #!$%@?ło....

tl:dr


Jechałem dzisiaj pociągiem, siedzę sobie w przedziale i wchodzi sobie szara myszka, taka wiecie ładna naturalna dziewczyna. Tak sobie spoglądałem na nią nieśmiało przez podróż, zastanawiając się czy zagadać czy nie zagadać. Czasem nasz wzrok się spotkał, ona się uśmiechała wtedy tak delikatnie, nie mogłem wyczuć czy robi to z grzeczności czy jej się podobam. W sumie miała słuchawki na uszach także zagadanie by pewnie niezręcznie wyszło, nie lubię jak muszę powtarzać to co powiedziałem, a zdarza mi się to często, bo ze stresu mówię cicho, szybko i niewyraźnie.
I tak już sobie prawie odpuściłem i wtedy przeszyła mnie myśl, żeby poderwać ją tak jak normiki kazały na wykopie, zrobić coś niestandardowego. Wymyśliłem, że napiszę, w notatniku na telefonie jakiś komplement i jej pokażę, a ona mi zostawi numer telefonu albo jakieś dane żeby ją znaleźć np. na fejsbuku. Jednocześnie nie wyjdzie na jaw że się stresuję rozmową.
No więc pomyślałem 15 min nad komplementem, szukałem takiego czegoś, żeby było miłe i nie seksistowskie i sztampowe, napisałem co miałem napisać i podsuwam jej przed twarz telefon.
Wzięła go do ręki (telefon dop. red), ja już ucieszony, ona mi go oddaje, czytam i wiecie co napisała?


trochę nie po mojej myśli poszło, ale nie zraziłem się, nie poddałem tak jak bym to zrobił kiedyś, chciałem kontynuować podryw, a dziewczyna wstała i wybiegła z przedziału.....
Najgorsze, że nie wiem o co chodziło, czy mam krzywy ryj, czy co...
I widać jak skuteczne są rady #normik żeby zagadywać do dziewczyn. Kończy się kolejną porażką i to przygnębiającą bo jeszcze przy świadkach.

Nie powiem, to zdarzenie przelało czarę goryczy.... Nikt mi nie zarzuci, ze nie próbowałem... Mam już dość..... Nie wiem czy dam radę długo tak żyć....

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #rozwojosobistyznormikami
Pobierz LajfIsBjutiful - ehhh, Mireczki nie wiem czy dam radę jeszcze ciągnąć mój żywot.........
źródło: comment_0b4H10eXOijB6c8kV47dVtyqEircUBSv.jpg
  • 9