Wpis z mikrobloga

Cześć mirko,

przychodzę z pytaniem i jednocześnie propozycją. Czy jest tu ktoś kto chciałby nauczyć się grać w Starcrafta 2?

Jeśli jesteś fanem RTSów, jeśli grałeś w jedynkę, ale nigdy nie miałeś okazji spróbować dwójki, lub jeśli po prostu zawsze chciałeś spróbować, ale onieśmielał i zniechęcał Cię wysoki tzw. "learning curve" - ten wpis skierowany jest do Ciebie.

Na wstępie przypominam, że Starcraft 2 jest obecnie całkowicie darmowy (przynajmniej jeśli chodzi o wszystkie tryby multiplayer).

Oferuję darmowy coaching, porady i przewodnictwo, głównie ukierunkowane na tryb 1v1 (gdzie moim zdaniem jest najwięcej zabawy i który zdecydowanie daje najwięcej satysfakcji), ale tak naprawdę obejmujące całą grę (tryb co-op, kampania itd.).

Ofertę kieruję zarówno do zupełnie początkujących jak i średniozaawansowanych, ale też do ludzi, którzy grają i wiedzą co robią - założę się, że znajdą się na mirko lepsi ode mnie :) Jeśli udałoby się zebrać co najmniej kilka osób (zapraszam również Waszych znajomych spoza mirko!) to moglibyśmy nawet stworzyć grupę do wspólnych treningów, którą w razie czego chętnie ponadzoruję. Wiek nie gra specjalnej roli, oczekuję jedynie przyzwoitego poziomu osobistego.

Nie będę rozwodził się nad zaletami grania w Starcrafta, ale ze swojego subiektywnego doświadczenia mogę powiedzieć, że jest to gra, który uczy dyscypliny, cierpliwości i analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów, jednocześnie ćwicząc umysł (rozwija umiejętności poznawcze, elastyczność, "wielozadaniowość"), jednak przede wszystkim jest szalenie wciągająca i dająca niesamowitą satysfakcję - spodziewaj się adrenaliny, dopaminowego kopa po swoich pierwszych zwycięstwach, ale też frustracji po porażkach :).

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

#pytanie #starcraft
rustledjimmies - Cześć mirko,

przychodzę z pytaniem i jednocześnie propozycją. Czy...

źródło: comment_Q91RM36A3VHckBnRnOg9jJZPCI17G2Ru.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Pucha12: Terminy to chyba najmniejszy problem, zawsze się jakoś zbierzemy, a weryfikować swoje umiejętności w drabince 1v1 można 24h/7 :)

Która rasa i jaki MMR?

Nie mogę już edytować pierwszego posta, więc dodam jeszcze, że moim celem jest nauczyć początkujących jak zbudować solidne podstawy dla dalszego rozwoju, wykształcić dobre nawyki i odpowiednią mechanikę, jak robić postępy i na co zwracać uwagę.

Dla większego zasięgu dodatkowo taguję #gry i
  • Odpowiedz
  • 0
@rustledjimmies ja bym w sumie chciał, nie grałem rankedow więc nie wiem jaka dywizja teraz (coś koło golda chyba), najlepiej mi idzie protosami (moja główna rasa) dobrze radzę sobie też zergami a terranami chciałbym umieć grać ale jestem takie drewno że chyba w brązie bym wylądował ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz