Wpis z mikrobloga

Jeg har det bra, men jeg snakker bare litt på norsk. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeg snakker mer på engelsk.


@indeeed: Oh, OK. Men lærer du norsk? Vil du snakke flytende? Jeg lærer norsk og går på norskkurs. Jeg bor i Poznan, men jeg vil bo og jobb in Norge. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@indeeed: ja miałem wyjechać na max 2 lata do Danii, w maju wybije juz 8 lat. Najbardziej mnie zdziwiło jak trudno jest zaoszczędzić konkretną sumę na przyjazd spowrotem do Polski na stałe. Jak chce sie prowadzić normalne życie w normalnym mieszkaniu z dziewczyną, bez współlokatorów rodaków w 5 na jendym pietrowym łóżku bo taniej, to łatwo nie jest.
@Zashi: Jeg vil lære norsk, snart begynner jeg på norskkurs. Jeg er ferdig med en kurs, men jeg ikke snakke norsk hver dag.
@rzym3k: ja nie narzekam, odkładam każdego miesiąca okrągłą sumkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wracać nie planuję.
@Stashqo: xD
@indeeed mam, ale tylko B. Wyjechać chcę, ale najpierw wypadałoby mieć jakąś kasę odłożoną na pierwszy miesiąc. No i trzeba pracę tam znaleźć. ()
@Zashi: w mieście nie ma sensu szukać pracy, a połączenia autobusowe między wsiami i miasteczkami to porażka. Bez samochodu to jak bez ręki. :P I im dalej na północ tym gorzej.