Wpis z mikrobloga

Oszalałam. Ale czy tylko ja? Chociaż to w sumie fajne. Tak do końca. Właśnie macham swoim ostatnim strzępkom normalności i patrzę, jak odchodzą w dal. Nie no, dajcie mi po prostu spokój, mam to wszystko gdzieś, ja właściwie to nie zrobiłam nic, a i tak wylądowałam tam, gdzie wylądowałam. Ja już nie wiem co właściwie jest ze mną nie tak, ale jest nie tak bardzo. Pozdrawiam tych, którzy to ze mną zrobili, raczej nie napluje na was ze szczytu, ale to tylko dlatego, że ślina, która by spadała z tej wysokości zdążyła by zmienić swój stan skupienia, ponieważ wy cały czas kopiecie pod sobą dół, a ja unoszę się poza atmosferę. A skoro ja nie pasuję do waszego idealnego świata, to wy nie pasujecie do mojego - tego prawdziwego. Ale chyba nie muszę przepadać za emo, zdziecinniałymi nerdami i neonazistami co nie? Boję się tylko, że coś wam strzeli do łba, a mnie już tam nie ma, żeby bronić innych przed ich własną głupotą. I przed tym wszystkim, co zdążyłam schrzanić.To są proszę Państwa kwiaty polskiej młodzieży. Idę oglądać MLP. #nerwica #przegryw #mlpfim
  • 5