Wpis z mikrobloga

Znalazłem pulsometr w promocji w sklepie w Szwajcarii. Czy ktoś z Mirków mógłby odebrać paczkę i przesłać ją dalej do Polski? (Sklep niestety nie wysyła do Polski).
Napisałem do jednego Mirka PW, ale nie wiem ile jeszcze będzie trwała promocja i kiedy mi odpisze.
#szwajcaria
  • 12
@twastara: Mam ten sklep pod domem, także jak w stacjonarnym też jest ta promocja a nie tylko na wysyłkę, to mogę jutro podejść i Ci kupić i przywieźć. Optymalnie by było jakbyś miał konto w mBanku, Postfinance albo przelał mi crypo, żebyś mógł mi od razu zapłacić za to z rana, to bym od razu poszedł kupić. Gdzie dokładnie do Polski ma to jechać?
@twastara: cena spoko, sam zegarek taki sobie - wiesza sie, czesto przestaja dzialac funkcje smart(powiadomienia) w polaczeniu z iphonem, pulsometr z nadgarstka to jakas porazka, wskazania GPS z treningu tez potrafia niezle szalec, zliczanie krokow i kalorii to tez jakies randomowe wartosci chyba :( takie wrazenia po 2 latach uzytkowania
@twastara: btw mam zestaw "performer bundle" z osobnym paskiem HR, jesli chcesz sobie kupic ten zegarek tylko dla wbudowanego czytnika HR i bazowac na tym treningi to nawet w tej promocji szkoda kasy przez niedokladnosc ( ͡° ʖ̯ ͡°)