Wpis z mikrobloga

@fenis: brzeczka cała, już schłodzona, zaraz ide zatargać do piwnicy.
@LowcaAndroidow: no trzeba Mireczku, nie tylko przy wrzątku ale przy NaOH się można ładnie załatwić. ziomki się śmieją ze ja zawsze w rękawicach ochronnych i okularach biegam, ale wolę chuchać na zime
@Nemrod: xDDDDDDDD
@dutrasilva: no rurka się ześlizgnęła z chłodnicy i poszedł strumień xD łapa #!$%@?, dowaliłem jakąś maść, łyknąłem przeciwbóla i wsio. na szczęście nie ma bąbli więc moze nie umrę
@TOP___BK właśnie przed chwilą poczułem dziwne ciepło w stopy podczas zmywania... Nie pilnowałem gara stojacego z tyłu i sporo wykipiało, podłoga to się będzie z pół roku kleić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@TOP___BK: w 200% się zgadzam, miałem podobną sytuację - ale ręce to przy tym pikuś. Mi poszło w krocze, nigdy w życiu tak szybko się nie rozbierałem :cc 20min spędzone później wannie i panika, że dzieciaczków nigdy nie będzie.
@TOP___BK: Wywaliło Ci dlatego, że dałeś za duże ciśnienie. Nie ma sensu otwierać przepływu zbyt mocnego, bo woda musi mieć czas na transfer ciepła. Gorąca brzeczka i tak się szybko chłodzi przy jakimkolwiek przepływie, a letnia nie zdąży oddać ciepła jeżeli za mocno odkręcisz = zmarnujesz niepotrzebnie wodę.