Wpis z mikrobloga

Byłem ostatnio w markecie Aldi i teraz już wiem, jak powinna wyglądać prawdziwa sieć marketów. Sklep miał duże, szklane, samo otwierające się drzwi oraz duże okna, które do sklepu wpuszczały bardzo dużo światła. W środku towar stał na bardzo ładnych, szerokich półkach oraz wszędzie była bardzo dobrze widoczna kartka z ceną. Kasy miały szerokie taśmy ruchome oraz towar obok nich był również bardzo dobrze poukładany, a co ważniejsze wszystkie kasy były czynne. Wyjście ewakuacyjne nie było niczym zasłonięte oraz było bardzo dobrze widoczne.
Sam budynek również był bardzo ładny, a parking duży i nowy.

Zupełne przeciwieństwo Biedronki....W biedronce to wygląda tak, że sklep jest w jakimś starym budynku, który często ma tylko dwa okna z przodu i wszystko jest na sobie #!$%@?, często nawet nie wyjęte z opakowania i leży jak w jakimś #!$%@? magazynie. Na podłodze często są jakieś kartony i co chwile pracownicy blokują przejście wózkami z towarem...Strach sięgnąć po sok w szklanej butelce, bo jest on w nieodpakowanej zgrzewce na wysokiej półce i w dodatku ta zgrzewka jest jeszcze na kolejnej zgrzewce...Wieżowiec budują czy co #!$%@?? Parking obok biedronki jest często mały i w złym stanie, albo nie ma go wcale xD A ceny zazwyczaj zasłonięte nieodpakowanym towarem i jeszcze jedna czynna kasa, ja #!$%@?.
O wyjściach ewakuacyjnych nie chcę mówić xD jakby wybuchł pożar to by wszyscy się spalili i #!$%@? xD

Pobierz MondryPajonk - Byłem ostatnio w markecie Aldi i teraz już wiem, jak powinna wyglądać ...
źródło: comment_IcXLBLfob0KQC2jHIRimqf2cWJQwDWYR.jpg
  • 21
@MondryPajonk: raz poszedłem do aldi bo nigdy nie byłem w polskim aldi i chciałem zobaczyć jak wygląda i czy mają coś co mi się spodoba. Znalazłem płatki które uwielbiałem w dzieciństwie (a'la Frosties). Kupiłem je, otworzyłem jakoś po tygodniu i jak z nudów czytałem sobie opakowanie to okazało się że były miesiąc po terminie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MondryPajonk Biedronka to był typowy dyskont powoli od tego odchodzą w stronę supermarketu vide kilka placówek w Warszawie więcej przestrzeni inne ustawienie, lady mięsne. Aldi poza dosłownie kilkoma rzeczami których nie dostaniesz w innych sklepach ma cienki asortyment i bardzo mało klientów mimo dobrych promocji gazetkowych