Wpis z mikrobloga

@easyrideress: Blenda to słaby gadżet. Jak już to szyba czarna/lustro, na prawdę. Jeździłem z blendą długo, ale jak zaczałem używać drugiej szyby to dla mnie nie istnieje już coś takiego :)

Co do kasku - HJC RPHA 11, jak za drogi to szukaj 10tki.
  • Odpowiedz
@Pszemekk: co do sharków to mam trzy mega negatywne opinie od znajomych i każdy chce go wymieniać, głównie ze względu na to, że tyle wiatru dostaje się prosto w oczy, że ciężko im się w ogóle jeździ...więc mam mega wątpliwości..
  • Odpowiedz
@easyrideress: co do wygłuszenia to mam tylko porównanie z kaskiem za 200 złotych wiec nie ma nawet sensu porównywać. Za to mogę napisać, że przy 160km/h jestem w stanie rozmawiać przez intercom. Wiatr pod kaskiem? Od dołu jest dodatkowa wpinka blokująca wiatr od strony brody. Jednak przy temperaturach niższych wskazana kominiarka.
  • Odpowiedz
@easyrideress: to ten wątek mi się nie przyda ;) dorzucę tylko swoje trzy grosze i poradzę żebyś wybrała taki przygotowany pod interkom, jeśli nawet teraz nie używasz, to może za jakiś czas będziesz.
  • Odpowiedz
@luksio2: Ta ? Ja miałem sharka i już bym nie kupił ;) Kolega miał race-r pro i dostałem jego spojlerem bo mu odpadł podczas jazdy. Kilkumiesięczny kask :)
  • Odpowiedz