Wpis z mikrobloga

No dobra, wypadało by zrobić jakieś małe podsumowanie wczorajszego wpisu i jego efektów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TL;DR:


Zarzuciłem wczoraj pomysłem na wspólna jazdę autami, już w sumie któryś raz z kolei i nie liczyłem że ktoś znajdzie się chętny no bo jak... z jakimś randomem z wypoku mam sie bujać w nocy? Ale jednak znalazła się już na samym starcie osoba która była by chętna i to w dodatku mirabelka ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zaraz po niej mirek ()

Najpierw spotkałem się z @aloszkaniechbedzie gdzie chwile pogadaliśmy i ruszyliśmy do @WujekL który był po drugiej stronie wawy. Co prawda miał tylko chwilę by się spotkać ale lepsze to niż nic :) w miedzy czasie strzeliłem na szybko zdjęcie. @WujekL musiał uciekać już do domu a ja z @aloszkaniechbedzie ruszyliśmy dalej w warszawę trochę pojeździć :)

Dzięki wielkie za spotkanie i wspólną jazdę i do następnego razu ;)

Pozwole sobie zawołać plusujących poprzedni wpis: @goodidea, @PanKracy582, @aloszkaniechbedzie, @303squadron, @Przepiorek, @ArRog, @Ptasi0r, @szopenhauerka, @WujekL, @kaleklol
#nightdrive #warszawskienightdrive
loginzajetysic - No dobra, wypadało by zrobić jakieś małe podsumowanie wczorajszego w...

źródło: comment_d2md58SiwEJu8i0Y5VRifyOMagGdotQK.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach