Wpis z mikrobloga

@kotopies: Było oficjalne zawiadomnienie na stronie Coinbene.com, że dzisiaj wejdzie na tą giełdę czyli ścisłe top25/top20 w wolumenie (zależy od dnia) kryptogiełd na świecie. Teraz zmienili informacje na twitterze i ludzie od BitcoinZ oficjalnie informują na telegramie, że giełda Coinbene ma problem z oficjalnym dodaniem BitcoinZ, ponieważ BitcoinZ ma za wysoki pziom prywatności (nie radzą sobie z jego algorytmami ludzie z Coinbene). Dnia dzisiejszego Coinbene było kilkanaście razy offline, bo próbowali, ale się nie udało. Mało tego, zmienili oficjalnego Twitta z 16 kwietnia, na "in April". Jeżeli giełda z top20 nie daje rady, to ja już nic na to nie poradzę. Jedyne co teraz jest oficjalne to dwie rzeczy: BitcoinZ wejdzie na giełdę CoinBene.com w kwietniu, a za opóźnienie Coinbene wykupi dla BitcoinZ miesięczną reklamę na Coinmarketcap.com watrą minimum 100k$. Także kotopies i inni, ja nie namawiam, to nie jest porada inwestycyja. Jednakże pamiętacie pewnie te momenty kiedy czytaliście o Bitcoinie, albo o ethereum. Teraz czytacie o BitcoinZ i skoro nie chcecie kupić kolejny raz biletu na rakiete lecącą wysoko w kosmos, myślcie dalej czemu jesteście bez lambo w garażu. Tutaj oficjalna wiadomość od CoinBene:
https://twitter.com/coinbene/status/978961640136761344

@cyberpunkbtc czy mógłbyś się przyjrzeć bliżej BitcoinZ, chodzi mi o jego początek w porównaniu do Bitcoina. Wiadomo, że działa tam Satoshi, który spłodził tą walutę. To jego drugie (tym razem zdrowe dziecko) w historii, po Bitcoinie, którego tu promujesz. Skoro sam Satoshi odciął się od swojego upośledzonego dziecka, jakim jest Bitcoin i poczyił BitcoinaZ ("Z" jako ostateczny produkt). Czy mógłbyś tu Mirosławom i Mirabelom wytłumaczyć wyższość projektu jakim jest BitcoinZ nad Bitcoinem. Chodzi mi o sam początek, bo tu jest sporo niejasności w stosunku do Bitcoina. Porównując te dwa coiny, można wysnuć jeden wniosek: Bitcoin to SCAM! Największy mój zarzut jest taki, że Bitcoin był premined. TAK #!$%@?! Był kopany na potęgę w wąskiej grupie ludzi przez długie miesiące. Co doprowadziło do tego, że "top rich list" nie zmienia się od lat! Drugi zarzut to start Bitcoina, który nie był z duchem Fair Play. Bitcoin, który w pierwszych dniach/miesiącach zupełnie nie został rozreklamowany OFICJALNIE. To przyczyniło się, że jego główne założenie nie zostały osiągnięte (KRYPTOWALUTA DLA MAS). Na potęgę był kopany przez garstkę ELIT, które mają teraz na portfelach tysiące BTC. TO NOWI OLIGARCHOWIE, KTÓRYM POWINNIŚMY SIĘ SPRZECIWIĆ. SAM SATOSHI TO POJĄŁ, ŻE POPEŁNIŁ WIElKI BŁĄD, KTÓRY TERAZ NAPRAWIA WYDAJĄC BITCOINZ. Trzeci zarzut to brak zmian, oddanie kryptowaluty osobom (OLIGARCHOM!), którzy nie chcą zmian. Wiele pisało się o szybkich zmianach w Bitcoinie. A #!$%@?! Nic się nie zmienia, bo osoby które mają tysiące/setki tysięcy BTC w posiadaniu nie chca zmian. Ma on być wolny, zacowany, zupełnie nie zmieniający się na lepsze, czyli SPEKULACYJNY. Stąd zero chęci do wprowadzenia LN lub Mimblewimble! Ostatni, ale jakrze na czasie zarzut, jest scentalizowany, bo jego wydobycie odbywa się praktycznie tylko w Chinach (nie chodzi mi o poole, tylko o rzeczywiste maszyny kopiące)!

BitcoinZ to organiczny wzrost i prawdziwy start typu fair play. Niech ktoś mi poda kryptowalutę, która nie jest ICO, nie jest PREMINED, nie jest TAX DEV i która w pierwszy dzień miningu trafia na giełdę. Czyżby został jedynie BitcoinZ? To rakieta, która rusza w kosmos. Ty, tak Ty, rób screena tej wiadomości i opublikuj ją za kilka lat z lamentem typu: dlaczego nie kupiłem chociaż 100 BTCZ, miałbym dom i lambo na podjeździe.

#kryptowaluty #altcoin #bitcoinz #btcz #tothemars
  • 5
@mlodadama:

Wiadomo, że działa tam Satoshi, który spłodził tą walutę. To jego drugie (tym razem zdrowe dziecko) w historii, po Bitcoinie, którego tu promujesz.


Młoda damo, przestań brać to co bierzesz, albo chociaż zmniejsz dawkę o połowę.
Nawet nie trzeba sprawdzać co to za gówno bo od razu śmierdzi scamem i płaczem naiwnych, wyleszczonych ludzi:
- Skoro to taki zajebisty projekt, milion razy lepszy od Bitcoina to dlaczego nie ma własnej
Wiadomo, że działa tam Satoshi, który spłodził tą walutę.


@mlodadama: Przestałem czytać po tym zdaniu i nawet dobrze, bo to nie do mnie. Powiem tak, są gorsze i jeszcze gorsze coiny. Wyższość jednych nad drugimi to 1% dobry dev team, a 99% marketing. Wszystko jest ultra napompowane marketingowo, a tak naprawdę 99,999(9)% tego wszystkiego nikt nigdy nie użyje. Bo po co nam to, jak milion razy lepiej obsłuży to coś poza
Posłuchaj, wszelkie twoje zarzuty dot, bitcoina są mylne i ręczę ci za to. Obecnie nie mam czasu ani chęci tłumaczyć każdego z osobna. Gwarantuję ci że jest inaczej niż ci się wydaje. Ten bitcoinz nie będzie nic wart i naprawdę radzę ci trzymać się od tego z daleka. Widzę że nie jesteś agresywna, złośliwa (sorry za poprzedni docinkowy wpis) lecz jedynie uległaś wpływowi marketingu i fomo ludzi którzy stoją za tym bitcoinz