Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #pokazauto #samochody #hyundai #tuning
Przy okazji zmiany kół na letnie postanowiłem oddać felgi do renowacji, bo zaczął z nich odpryskiwać lakier. To przy okazji daje mi możliwość przemalowania ich na inny kolor i pomyślałem, że zmienię ogólnie wygląd swojego Velostera. W tej chwili jest on oklejony niebieską matową folią + czerwone akcenty. Pod spodem jest fabryczny czarny lakier. Gdybym zerwał folię to bym go zostawił w tym czarnym kolorze. I okleił tylko jakieś elementy np. brewki na światłach, splitter na zderzaku, lusterka. Nie wiem tylko jaki kolor felg dobrać. Są to fabryczne felgi hyundaia do tego modelu. Myślałem póki co o pomalowaniu ich na złoto, i przyciemnieniu świateł (legalnym, bez pogorszenia widoczności), i folii carbonowej na elementach, ale po zrobieniu amatorskiej wizualizacji w ps średnio mi się to podoba :/ Szukam pomysłu i inspiracji... W komentarzach fotki
kamdz - #motoryzacja #pokazauto #samochody #hyundai #tuning 
Przy okazji zmiany kół ...

źródło: comment_aAWkaNQ8DVXh072RJbFqeu4cCcMjSsPJ.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@padobar: najlepiej to w ogóle furki nie ruszać, chyba, że przemyślany projekt za którym idą jakieś przeróbki mechaniczne, bo tak to ja p*** xD 1/10 takich oklein jakoś się ratuje
  • Odpowiedz