Wpis z mikrobloga

@SzescSzescSzesc: Generalnie jakieś poradniki takie warte uwagi bym potrzebował, bo mam lustrzankę (canon 550d), ale nie interesowalem się zbytnio jakoś robieniem zdjęć bo kupiłem ją do filmowania (tak, tak moglem kupic kamere hejterzy..) No i interesowałoby mnie trochę podstawowych pojęć ustawień przesłony itd itd. wiadomo jak to zawsze na początku co robić czego nie itd
@Crecha: Tego to się tak nie da w 2 zdania ścisnąć. To jest temat rzeka i proponuję żebyś najpierw poczytał o fotografowaniu fora tematyczne. Znajdziesz na nich sporo wskazówek dla początkujących, a potem ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć..... Ode mnie tylko tyle, żebyś pamiętał, że to człowiek robi zdjęcia, a aparat jest tylko narzędziem. Jeżeli kadr nie będzie interesujący i nie będzie przedstawiał niczego atrakcyjnego to nawet najdroższe body z hiper, ultra drogimi
@kodishu: No wiadomo, jak na razie dysponuję tylko jednym szkłem 18-55mm kitowy obiektyw i na razie nic nie będę kupywał bo skoro nie umiem to po co ;p. Generalnie tak jak pisałem wyżej temat interesujący to film, montaż filmów itd, ale wiadomo, np koleżanki proszą aby pójść z nimi na zdjęcia no to jak bym mógł odmówić, ale też nie chce wyjść na kompletnego amatora, chce zeby cos z tego wyszło,