Wpis z mikrobloga

Moja kobieta kupuje dzisiaj swoje pierwsze cztery koła (trafiło na Audi A4 B5 Avant, 1.8 benzyna '99) ( ͡º ͜ʖ͡º)
Postanowiłem, że zakupie i zamontuje jej kamerę cofania z czujnikami. Szukam na allegro jakiegoś zestawu (kamera+czujniki+wyświetlacz w lusterku) i nie wiem co lepsze.
Napisałem na Forum Audi Klub Polska i czekam na odpowiedź. Może któryś cumpel pomoże w wyborze? ;)


#samochody #audi #audiboners #pokazauto #chwalesie
borysszyc - Moja kobieta kupuje dzisiaj swoje pierwsze cztery koła (trafiło na Audi A...

źródło: comment_p3n74iJjV95ZRSKMEjKN9e29wPMMKOqi.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@borysszyc: A czasami, nie lepiej będzie kupić, po prostu, kamerę do cofania wmontowaną w luterko kierowcy za około ~ 300 - 500 pln? Jeżdżę 7 osobowym miniwanem i mam w standardzie takie cudeńko i to zupełnie wystarcza - żadnych czujników. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 3
@MadIen Nie usunę a najprawdopodobniej kupię cały zestaw. Podlinkuje który wybiorę i potem zrobię jakaś fotorelację z montażu.
@errorek95 Życie na krawędzi? Po prostu się trafił, raczej to jest głupotą z naszej strony bo przyjechaliśmy z Holandii kupić auto i nim wracamy xD

@Skey2142 A jaki to ma sens ? Kamera w lusterku i widok na fotele?
@Godziu73 tak się trafiło ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@borysszyc: szanuje, sam #!$%@? Seicento więc wiem co mowie xD A najmilej wspominam focusa MK1 w kombiku. Za takim też możecie się rozejrzeć ;) Niestety na mokrym mnie wyrzuciło i poszedł na złom xD
  • Odpowiedz