Wpis z mikrobloga

@crazy_drummero: raz jeszcze - przerosło cię przeczytanie kilku komentarzy, a jednak koniecznie musiałeś się podzielić swoją "mądrością". Dla twojego dobra informuję cię więc, że powinieneś odpuścić sobie zabieranie głosu w dyskusjach, bo zwyczajnie nie posiadasz do tak złożonych działań wystarczającego potencjału intelektualnego. Tyle.

I fajnie, że masz do mnie szacunek, używając dużej litery, kiedy wcześniej mnie wyzywałeś. Rozdwojenie jaźni, czy idiota (obaj znamy odpowiedź :D)?
  • Odpowiedz
@Pantokrator: ja Ciebie wyzywałem czy Ty wyskoczyłeś z jadem od razu? Nie będziesz mi mówił w czym mogę się udzielać a w czym nie :) a brak wielkich (a nie dużych, doucz się dzieciaczku) liter świadczy tylko o Tobie. Widać właśnie ile tego potencjału intelektualnego posiadasz.
  • Odpowiedz
@crazy_drummero hahaha, idiota czy troll? "Dużą literą" to poprawna forma, tak samo jak "wielką literą", więc brawo. Tak jak pisałem, nie wdawaj się w dyskusje, bo nie masz do tego dość rozumu. W wolnych chwilach zajmij się czymś dopasowanym do twoich możliwości - na przykład, oglądaniem patostreamów i dojeniem harnasi.
  • Odpowiedz
@jejfan1 ja głosowałem na Korwina standardowo ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Dolan: No to po #!$%@? bronisz takiego komuszego pomysłu? Serio jak czytam Twoje komentarze to mi się nuż w kieszeni otwiera a jednocześnie przypominają mi się słowa Korwina o demokracji. Chyba, że to celowa taktyka partii Wolność: obrzydzić ludziom tak demokracje by na nich głosowali ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@crazy_drummero zacząłeś od wysrywu, który już 3-4 razy padł wcześniej, potem zacząłeś mnie atakować, potem znów #!$%@?łeś z "dużą literą", a na koniec nie zrozumiałeś, że pora przeprosić i zamknąć mordkę. Jesteś chodzącym wykopowym niepowodzeniem kolego.
  • Odpowiedz