Wpis z mikrobloga

Dobrze że wprowadzono #zakazhandlu bo inaczej pewnie czekając na pociąg do domu kupiłabym sobie coś do picia, zamiast spędzić też czas z rodziną.
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Trelik Dworzec – miejsce przeznaczone do odprawy pasażerów, w którym znajdują się w szczególności: przystanki komunikacyjne, punkt sprzedaży biletów oraz punkt informacji dla podróżnych[1].
Nie wiem skąd przyszedł ci do głowy pomysł ze jak na dworcu nie ma sklepu to to nie dworzec xD
Według moich statystyk z dupy koło 90% dworców w Polsce nie ma żadnych sklepów.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: "bo inaczej pewnie czekając na pociąg do domu kupiłabym sobie coś do picia, zamiast spędzić też czas z rodziną." Jakiś poziom abstrakcji? Poza tym generalnie sklepy na dworcach są otwarte w niedzielę, jak i wszystkie małe sklepy prowadzone przez właścicieli lub rodzinę. Jestem przeciwko zakazowi, generalnie jestem wolnościowcem, ale męczy mnie pisanie kłamstw i głupot. Rozumiem rzeczowe argumenty a nie takie bzdety.
  • Odpowiedz
@Puter: W promieniu 20 metrów od dworca na którym byłam są dwa sklepy - lidl i carrefour i oba były zamknięte. Na dworcu nie ma żadnego sklepu, więc nie ma co być otwarte. Nie ma też żadnego "sklepiku osiedlowego". Świat to nie tylko dworce w stylu Warszawy Centralnej albo Łodzi Fabrycznej, ale po ilości tych debilnych komentarzy "mogłaś kupić w sklepie na dworcu" widzę, że strasznie jesteście ograniczeni. I że
  • Odpowiedz