Wpis z mikrobloga

@consanto: jak z ankiety widać, nie jesteś sam. zapewne większość robi podobne błędy w pierwszym związku. taki w sumie poligon doświadczalny, ale dopiero po tym związku myślimy w ten sposób. w trakcie to w sumie myślimy, że pierwsza miłość, jedyna i na zawsze
  • Odpowiedz
@Castellano: gdybym tylko miał, to doświadczanie, jakie mam teraz w kwesti budowania zdrowego zwiazku, w ktorym to mężczyzna jest odpowiedzialnym za prowadzenie relacji, na pewno były by większe szanse na powodzenie.
Dla mnie dziewczyna z mojego piereszego zwiazku była największa miłością i chyba nadal jest.
  • Odpowiedz
@Karoleksporek: co stoi na przeszkodzie abyś znowu się z nią związał? Jeśli dla niej też byłeś pierwszym chłopakiem, to podejrzewam, że czuje coś podobnego do ciebie. Pierwszej miłości nigdy się nie zapomina.
  • Odpowiedz
w sumie ta ankieta taka trochę nielogiczna, tzn odpowiedź "nie" i "jestem nadal w tym związku" można potraktować tako tą samą odpowiedź. A raczej chodziło mi, żeby odpowiedź "jestem nadal w tym związku" odpowiadały osoby, które są w tym związku już taki dłuższy czas 2,3 lata +
  • Odpowiedz