Wpis z mikrobloga

Ehh w Polsce jak w lesie... Człowiek zostawi auto na noc, a rano stoi już bez kół i nawet bez cegieł. Tak wygląda nowy sposób wymiany kół na letnie: idziesz do sąsiada, ściągasz jego koła, wracasz z nimi i zakładasz u siebie. Teraz patrzeć tylko, który somsiad będzie miał je założone na swoim passerati. Gardzę złodziejami jak nikim innym.
#samochody #zlodzieje #smutnazaba
chwiejus - Ehh w Polsce jak w lesie... Człowiek zostawi auto na noc, a rano stoi już ...

źródło: comment_PySPcfchfhpfebQVpwrj80fdLZDq0iNo.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • 0
@sprzedafcaMakaronu Kompletnie mnie nie zrozumiałeś. Miałem na myśli to że jacy złodzieje są bezczelni. Auto stało na zamkniętej posesji. Ludzie mieszkają dookola, a i tak weszli na bezczela i #!$%@?. Co do winy to nie widzę jej po swojej stronie. Rzeczy zabezpiecza się w zależności od ich wartości. Do głowy by mi nie przyszlo, że ktoś z 19 letniego samochodu będzie chciał koła ukraść. Raczej staram się zabezpieczać mienie, ale jak widać
  • Odpowiedz
  • 2
@Godziu73 też tak uważam. Gdyby to jeszcze było nowe auto, ale ma 19 lat. No i fele żadne specjalne, firmowe, czy coś. Nie wiedziałem że można połasić się na coś takiego.
Teraz pozostaje przeglądanie olx i alledrogo. Bagiety mówiły mi że te kradzieje to z reguły debile, którzy za chwilę wystawiają łup na aukcjach.
  • Odpowiedz