Wpis z mikrobloga

Polacy to chyba najgłupszy naród w historii nowożytnej Europy a przodujące wśród niego są wszelkiej maści #4konserwy . Takich frajerów gdzie indziej ze świecą szukać. Urobić takiego to jak zabrać dziecku lizaka.

Pomachaj takiemu dwukolorową szmatką na patyczku a bedzię ci jadł z ręki, pochwal jak to dzielnie walczył i jaką wspaniałą ma historię a w zębach przyniesie ci swoją godność, daj złudzenie że jest lepszy od innych a własną matke ci wypożyczy.

To tak odnośnie imigrantów, Trumpa, PiS, żydów i innego syfu który ostatnimi czasy się w tej krainie odwala.

#neuropa #przemyslenia #polityka
  • 15
  • Odpowiedz
Polacy to chyba najgłupszy naród w historii nowożytnej Europy


@Towarzysz_Moskwin: Raczej współczesnej bo nowożytność skończyła się w XIX wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nowożytność – epoka w historii następująca według tradycyjnej periodyzacji po średniowieczu i poprzedzająca XIX wiek (jako epokę). Za jej datę początkową uznaje się najczęściej upadek Konstantynopola, a tym samym cywilizacji bizantyńskiej (1453) lub odkrycie Ameryki przez Krzysztofa Kolumba (1492).
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskwin: Nic nowego, klasyczna taktyka "dziel i rządź". Prezydent USA Lyndon B. Johnson powiedział kiedyś, nawiązując do rzeczywistych przyczyn segregacji rasowej i ogólnie rasizmu w polityce:

If you can convince the lowest white man he’s better than the best colored man, he won’t notice you’re picking his pocket. Hell, give him somebody to look down on, and he’ll empty his pockets for you.


Zamienić tylko czarnego na uchodźcę czy innego
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskwin: oooo czuj ból dupy prawakow ale taka jest prawda. Polska to najlepszy kabaret europy. Przyjechał Trump na kawkę, #!$%@?ł o dzielnych Polakach a kilka tygodni później już gaz #!$%@?ł i miliardy za patrioty popłynęły do wujka sama.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskwin: Nawet chciałem odpowiedzieć, ale takiego bełkotu dawno nie czytałem, skąd bierzesz teksty, od Testovirona? I nie osądzaj innych swoja miarą, poza tobą niewiele osób wypożyczy matkę. Nawet poziom cukru we krwi opada jak się czyta takie gówno bez sensu, logiki nasycone nienawiścią. Żal mi ciebie, smutne musisz mieć życie. Polecam specjalistów, w Warszawie na Sobieskiego np.
  • Odpowiedz
@Puter: Cóż prawda bywa bolesna. Na tyle bolesna że pomimo tego że miałeś nie odpisywać, zdecydowałeś się jednak podzielić z nami swoim bólem dupy i urażoną dumą narodową ¯\_(ツ)_/¯

Gdzie ty tu jakąś nie nawiść widzisz? Jedyną emocją jaką chciałem tu wyrazić jest przyjacielskie politowanie co byście kiedyś jednak zmądrzeli.
  • Odpowiedz
Mnie dupa nie boli, naprawdę. Prawdy nie tykaj bo nie wiesz co to jest. Narodowcem też nie jestem, ale po prostu takiego bełkotu dawno nie czytałem, światli są oczywiście tacy jak ty, chcący wprowadzić system, który nie sprawdził się ponad 100 lat (ostatnia próba Wenezuela), który zabił najwięcej ludzi w historii ludzkości, ale wam to się uda, zapewne heh... To się dopiero nazywa frajerstwo, czyż nie? Czy tylko po prostu totalny brak
  • Odpowiedz