Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szukam ginekologa na NFZ we #wroclaw Szukałam już w tagach, czy czasem nie padło takie pytanie, ale nie znalazłam nikogo odpowiedniego.
Zależy mi bardzo na NFZ, inne opcje nie wchodzą w gre. Miesiąc temu miałam problemy z miesiączką, udałam się prywatnie, bo chciałam jak najszybciej zadziałać. Za całość zapłaciłam ponad 2 stówy (badania, konsultacja, inne bajery) plus leki oczywiście. Niestety nic nie pomaga, a ja nadal czuję się bardzo źle. Nie chce wchodzić w szczegóły, lekarz jakoś był średnio miły i mało pomocny. Do dzisiaj właściwie nie wiem co mi jest i skąd te bóle i nagłe mega bolesne miesiączki.
Dlatego chcę iść znów, ale do innego gina, bo tamten nic mi nie wytłumaczył, a ja mam masę pytań. Niestety w tym miesiącu nie ma szans żebym znów wybuliła 2 stówy.

Kogo szukam? Koniecznie NFZ (jak szukałam we wcześniejszych wpisach to były polecenia jednak prywatnych), lokalizacja obojętna, byle Wrocław. Dojadę na drugi koniec miasta. Kiedy? No do dwóch tygodni max. Ale wiadomo, że z tym różnie bywa. Szukam najlepiej faceta starszego. Jakoś średnio sie czuję u kobiet, ale jeśli na serio jest jakaś fajna, to dajcie znać. Zależy mi też na NFZ bo wyczuwam, że będzie tu konkretne leczenie, więc na prywatne mnie nie stać :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Andrzej Wojciechowski w szpitalu na Kamienskiego i na Pawłowa. Musisz go zasypywac pytaniami bo sam ci nic nie powie. Ciagnij go za jezyk. Dobry lekarz ktory dobrze prowadzi leczenie.
Moja rozowa i kolezanki polecaja.
  • Odpowiedz
jakbyś jednak zdecydowała się iść prywatnie, to dr Jarosz, od lat tylko do niego chodzę, trochę się ceni ale absolutnie nie mam nic do zarzucenia
  • Odpowiedz
Ja z całego serca polecam panią Marusiak-Kita w przychodni na Brucknera a jak coś mega się dzieje to codziennie jest przychodnia przyszpitalna na Chałubińskiego. Tam codziennie można przyjść od 8 rano bez wcześniejszej rejestracji, tam zarejestrują i założą kartę i trzeba czekać. Ale powiem, że tam lekarze są super ;) no i plus, że nie trzeba czekać tygodniami na wizytę tylko od ręki. ;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak bóle i bolesne miesiączki to może być endometrioza. Niestety, żadnego ginekologa na NFZ nie polecę, ale radzę szukać pod tym kątem. Ogólnie ciężko znaleźć kogoś kto będzie specjalistą w tym temacie (większość jest niestety niedouczona, albo z podstawową wiedzą). W sumie we Wro to znam jednego, który się w tym specjalizuje, ale to prywatnie i nie najtaniej...
  • Odpowiedz
OP: @wyjde_z_przegrywu: ja od 3 miesięcy nie umiem podnieść się z łóżka, a jak to zrobię to w przeciągu chwili ląduję w pozycji embrionalnej bo nie jestem w stanie z bólu się wyprostować, wymiotuję, a krwawię tak, że czasami się zastanawiam jak to się dzieje, że jeszcze żyję. Podczas tej miesiączki mam drgawki i zimne poty. pozdrawiam serdecznie.
@agaja: no uważam, że skoro ginekolog skończył jakąś szkołe to coś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mnie chodzi o to, że do naprawdę dobrych specjalistów są duże kolejki.
A co do wiedzy..z jednej strony masz racje. Ale to teoria. W praktyce lekarze są różni.
Jedni lecą schematami i byle jak, a inni się nad każdą pacjentka pochyla i podejda indywidualnie.
Nie chodzi mi o to,ze panstwowo nie ma dobrych lekarzy,tylko ze sa do nich często dlugie terminy.

Szczególnie, że sporo lekarzy rano przyjmuje publicznie, a wieczorkami
  • Odpowiedz