Wpis z mikrobloga

@Qiudo: No widziałem, poszedł do góry i Ripple też. Na razie czekam z Neo do jutra może coś się jeszcze wydarzy, a jak nie to sprzedaję. Z IOTA to samo, max 23.04 sprzedam. Chyba najlepiej to grać na ilość BTC, BTC ma swoją wartość i nieważne, czy będzie po 6K czy po 20K, może być też po 3K jeden #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nagoniłeś mnie za
@Qiudo siedzę w tym WAN. I zastanawiam się kiedy uciekać, 16 ma być jakiś event, gdzie pokażą rewolucyjne rozwiązania, i światlana przyszłość.... żartuje, to o dupe rozbić. Masz pomysł kiedy uciekać?
@Obruni: Jak wszedłeś taniej to kiedy chces albo wtedy kiedy skończy Ci się odwaga ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Opcje są dwie, gówno pokażą i dump będzie srogi albo coś ciekawego pokażą i i tak spadnie ale na krótki czas. Ale raczej bym kierował się ku opcji nr 1, tak czy siak na pewno przed 16
@komentarz_pozytywny: Każda giełda może służyć za to co opisałeś, ale jako że sam przesiaduję na binance to zwykle działa to na zasadzie takiej.
-Coś mnie zaciekawi na binance/coinmarketcal
-Wbijam na CMC patrzę na jakiej giełdzie jest największy volumen, plus wbijam na reddit danej krypto i badam nastroje i na podstawie kilku danych podejmuje decyzję
Ale w altach zawsze warto trzymać stop loss, nawet dobrze rokujący wzrosty alt zostanie zjedzony przez nagły