Wpis z mikrobloga

@Bialy_Mis: To cię lekko w #!$%@? zrobiła, Misiu. Zapisujesz się na kurs w szkole jazdy, potem na dokładnie 2 miesiące i 29/30 dni przed ukończeniem 24rż idziesz do wydziału komunikacji po PKK, zanosisz do szkoły jazdy i najpierw cię uczą teorii, potem normalne jazdy. Miesiąc przed ukończeniem 24rż możesz zdawać egzamin teoretyczny i praktyczny. Tak to wygląda w rzeczywistości. Egzaminy (t+p) możesz zdawać w jednym dniu, pod warunkiem, że zdasz teorię.
@Bialy_Mis: Do egzaminu, również teoretycznego, można podejść miesiąc przed osiągnięciem wymaganego wieku.

Więc albo na miesiąc przed zdajesz teorie i rozpoczynasz jazdy, albo na 3 miesiące przed urodzinami zapisujesz się na kurs z pełną teorią i wtedy jeździsz po skończeniu teoretycznej części kursu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oldgamesfan: @krabozwierz: no właśnie to wyczytałem, ja wbijam do niej a ona ze tak jak napisałem. A chciałem sobie właśnie już zacząć jeździć ( teorie olać bo coś wiem, a na egzamin uczyć się już testów), i miesiąc przed już zdać i czekać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mówiła jeszcze ze nie mogę jeździć bo jakby mi się coś stało to przypał. Więc wtf jak na b się zdaje to też nie masz prawka xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krabozwierz: najpierw spotkałem instruktora na placu wczoraj, pogadałem on też że 3 miesiące wcześniej, a dzisiaj postanowiłem się jechać zapisać już i mieć z głowy. I mindfuck...
@aanndrzej: duża szkoła, chyba większość u mnie w mieście w niej robi na A.
@Yonda44: a godziny wyjeżdżać kiedy? Miesiąc przed jak zacznę?