Wpis z mikrobloga

@kj5: na powstancow potracenie rowerzysty, tramwaje skierowano objazdem przez grabiszynska. Na placu legionow zerwana trakcja, pojazdy skierowano objazdem przez powstancow.
MPKcepcja ( )
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: ja #!$%@? - zrobiło się ciepło, wieczni piesi "w nienawiści do kierowców tak zostałem wychowany" przesiedli się na rowery i co chwila dzwon. a to jeszcze nie jest nawet początek lata. trzeba kask porządny kupić bo nie dam rady wszędzie ulicami z dala od nich jeździć.
  • Odpowiedz
@luzny_lori: jeżeli dostałbym się na fotel prezydenta, w całym mieście byłby zakaz poruszania się rowerem. A pieszy który zostanie potrącony przez samochód w innej sytuacji niż przejście na zielonym na pasach musiałby płacić dożywotnie odszkodowanie kierowcy za szkody moralne.
  • Odpowiedz
@krzych0: dlatego nigdy na szczęście tam nie trafisz.

praca u podstaw, edukacja od małego i uświadamianie, że pieszych i rowerzystów tak samo PoRD obowiązuje, a nie jakieś #!$%@? zakazy.
  • Odpowiedz
@luzny_lori: zabijesz debila a pójdziesz siedzieć jak za normalnego obywatela.

Edukacja nie pomoże na mentalność debila który jedzie na rowerku słuchając muzyki i ma w dupie co się dzieje w około niego, to on ryzykuje życie, ja co najwyżej otrę samochód. To ON ma uważać i się pilnować
  • Odpowiedz
@Jacusxd: no właśnie nie do końca, bo bieda umysłowa wyjdzie zawsze - znam ludzi, którzy nie przejmują się że jebną kogoś, przecież od tego jest OC.

także czy to będzie korwinowe:

bez OC ludzie bardziej by się pilnowali straszeni wizją konieczności wypłaty odszkodowania

czy też (już
  • Odpowiedz