Wpis z mikrobloga

Mirki!
Mój niebieski biegnie w niedzielę swój pierwszy półmaraton. Ja jako dobra różowa, będę go dopingować.() Jaki napis powinnam umieścić na banerze? Najbardziej podoba mi się "Za późno, Twoja matka już poszła!", ale jego rodzice będą stać obok i nie chce zostać synową wyklętą
Pomóżcie. Tak, żeby było śmiesznie, ale nie za bardzo, bo teściowej jednak trochę się boję. || Najwyżej punktowana odpowiedź lub najbardziej plusowany komentarz trafi na mój baner :)
#pytanie #bieganie #kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski

Jaki napis umieścić na banerze

  • Dużo pracy jak na jedną darmową drożdżówkę 9.0% (277)
  • Pamiętaj, że za to zapłaciłeś 45.6% (1404)
  • Jesteś taki sexy, gdy się pocisz 9.7% (299)
  • Na mecie jest darmowe piwo. Szybciej! 16.5% (507)
  • Za późno! Twoja matka już poszła 10.3% (317)
  • Inne (w komentarzu) 9.0% (278)

Oddanych głosów: 3082

  • 101
  • Odpowiedz
@LaCzyzetta To z Matką jest totalnie niekulturalne jeszcze w obecności rodziców. Skąd taki pomysł? Chciałaś wprowadzić go i rodziców w zmieszanie? Kolejny tekst- pamiętaj, że za to zapłaciłeś- Januszowe na maksa.
  • Odpowiedz
@LaCzyzetta: Nie wiem na ile mocno Twój niebieski chce wygrać w tym biegu, ale słyszałem historię o maratończyku, który podczas biegu szukał wzrokiem swojej dziewczyny w tłumie i zdekoncentrował się na tyle mocno, że przegrał.
  • Odpowiedz
@fan_comy: taki miałam plan, ale jego rodzice przyjeżdżają i mają rocznicę ślubu w ten weekend, więc odpada ()(,)( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale po maratonie na jesień możemy się ugadać.
  • Odpowiedz
@LaCzyzetta: to zależy, doping jest spoko ale jak jest ciężko i człowiek leci na oparach to naprawdę niewiele dociera do człowieka i może cię nie zobaczyć albo nie ogarnąć ze to ty ;p
  • Odpowiedz