Wpis z mikrobloga

Pierwszy dzień w pracy po urlopie: zmiana pięć godzin. Spoczko, miło, tak można robić.
Drugiego dnia zrobiło się dziesięć godzin. Dziesięć godzin stania i chodzenia i stania i chodzenia i jeszcze trochę chodzenia. No cóż.
A dziś trzeci dzień i ponad dwanaście godzin i teraz próbuję się ciężko doczłapać do domu. Niby piętnaście minut spacerkiem, ale idzie się okropnie. Stópki bolą. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 11
@unluckysoap: ja w robocie 10 godzinne zmiany mam i robie wg telefonu 12-18 tys kroków podczas zmiany. O ile na nogi nie narzekam bo mam mocne i tylko pracbazowe buty mnie #!$%@? to z racji skrzywienia kręgosłupa dość znacznego plecy mnie #!$%@? tak ze prawie zawsze pożeram kilka tabletek ibuprofenu na zmianie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@unluckysoap: W przyszłym tyg lecę do polski to sobie zrobię powtórkę badan. Na chorobowe nie ide, za to trzy tygodnie (weekendy) urlopu biorę przez sprawy firmowe i naukę do egzaminów które mam za 3 tygodnie niecałe.
@ImStillStanding: to gdzie ty studiujesz, kolego? I co fajnego? Podoba Ci się? ()
I trochę chociaż w tej Polsce wypocznij i porelaksuj sie. Na plecy bardzo masaż polecam i rehabilitację, jakieś ćwiczenia. Jak bolą, to znaczy, że coś się dzieje i trzeba. A pływanie to jeszcze bardziej super i najtaniej i pomaga. <3 słuchaj się mnie, mimo że hipokryzja i sama nic nie robię,
@unluckysoap: Inżynierię w uk, ale nie powiem jaka bo mało popularny kierunek i można łatwo mnie znaleźć, a już kilka kont przez brak anonimowości tu usunąłem XD w każdym razie fajny kierunek, do tego mam dwie gowno prace tutaj, jedna weekendowa, jedna po godzinę dziennie, a z pasji w Polsce mam firmę. Czasowo żeby to ogarniać na bierząco wszystki to hardkor ale się da XD
@unluckysoap: a co do ćwiczeń, to mam wałek na którym się wałkuje i kupiłem ostatnio zajebista mate medyczna do masażu. Mega rzecz, 900zl wydatek ale warta każdego grosza po pracy się usiąść tak i wykasować sobie kości
@ImStillStanding: troszkę śmieszno, ale też robię inżynierię w uk, i też nie taki mocno popularny kierunek, bo miałam wybór tylko kilku szkół XD bym się mogła zmartwić, ale wiem, że poza mną nie ma u mnie nikogo z Polski XD hmmm, w sumie wiem tylko, że na moim roku nie ma (ʘʘ) hahaha XDD
a tak czy siak nawet nie wiem, jak się stalkuje z samego kierunku