Wpis z mikrobloga

@Pawlis: @LosoweZnaki: raz rybe zamawialismy wlasnie na lotnisko, pan taksowkarz spoznil sie "troche" i byl przelot 200km/h obwodnicą, ostatecznie wbieglismy w ostatnim momencie. Moze po prostu pech.

// to był lot zdaje sie w okolicy 6 rano, no i ze 4 lata temu - dawno nie korzystalem z ich uslug

// edit2: szkoda, ze nie ma parkingu dla vozilli na lotnisku bo to bylaby super opcja
@TheNewIcek: @Pawlis: w przeciągu ostatnich dwóch lat zamawiałem taką taksę co najmniej 6 razy, za każdym razem taksiarz był 5 minut przed umówionym czasem. Pewnie po prostu tak trafiłeś.

Inna sprawa, że zawsze trzeba im na początku przypomnieć, że taksometr to nie jest zbędne urządzenie.
@LosoweZnaki: Może uber troche ich w tylek kopnął i się ogarneli, chociaż cenowo uber nie byl dla nich duza konkurencja. Swoją drogą te tanie taksówki potrafiły być irytujące, przerabiałem już akcje, że nie dogadaliśmy się co do miejsca i kontakt sie urywał, " - halo, to gdzie pan czeka? - a tu i tu (opis miejsca)" i czekasz jak debil, po 5 minutach dzwonisz i koles odrzuca polaczenie.
@Pawlis: różnie bywa, kilka miesięcy temu miałem u nich problem z porannym kursem na lotnisko, nawet z dyspozytorką nie można było się dogadać, że kurs pilny i dzień wcześniej ustalony a złotówy 20 minut po czasie i dalej nie ma