Wpis z mikrobloga

Mireczki, jestem kompletnie zielony w temacie, a chciałbym kupić #rower do jazdy głównie po mieście stołecznym Warszawa do pracy i na jakieś przejażdzki głównie po mieście. Sporadycznie pewnie zdarzyłoby mi się wjechać w jakiś las, piasek, ogólnie trudniejszy teren. Mój nieprzekraczalny budżet to 1800PLN, chociaż chętnie przytuliłbym coś taniej.

Nie wiem czy to cenna informacja, ale mam 182 cm wzrostu ( ͡° ͜ʖ ͡°) naprawdę i ważę 82 kg.

Możecie poradzić rodzaj roweru, a dobrze byłoby też firmę, model i może jakiś zaufany sklep w #warszawa?
  • 7
@Fastboot: ja pierdziu, jak oni zeszli z osprzętem. Wszystko prawie w wersji tourney albo altus..
Mam unibike crossfire z 2013 roku i kupiłem go za 1600, cały na alivio, dzisiaj na acerze kosztuje on ponad 2000. No to się zdziwiłem :)
@jabulani: Mam Krossa Evado 4.0 z 2013 i też wszystko Alivio plus tył Deore z hamulcami hydraulicznymi Avid kosztował 2200. Teraz to nie kupił bym takiego. Wtedy Kross miał nowszą ramę z lepszą konstrukcją tylnego widelca, zresztą Unibike nawet teraz nie goni za nowościami ale nadal jest to najlepszy stosunek ceny do otrzymanych komponentów.

Edit: Ceny to efekt monopolu Shimano