Wpis z mikrobloga

@urban07: No to teraz już wiesz, że bez 3d nie kupisz też na zagranicznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A, nieeee.... jest kilka takich giełd np. virwox tylko, że musisz przypiąć kartę do paypala i wtedy zapłacisz i MINUS jest taki, że mają taką prowizję, że po wszystkich wymianach zostanie ci może 30% tego co wpłaciłeś, wiem bo mnie #!$%@? na 2k$ ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@urban07: A jaka jest różnica czy z 3d secure czy nie? Znam 1 giełdę, gdzie się kupuje nie u nich bezpośrednio a przez providera płatności ( i tam kartą, chociaż jak ostatnio patrzyłem to przelewy24 też działały).
  • Odpowiedz
@rosiv: Różnica taka, że posiadam kartę bez 3d secure, wydaną przez serwis płatniczy poza UE i jeśli się da to chciałbym jej użyć do zakupów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Możesz podlinkować tą giełdę, chętnie zerknę
  • Odpowiedz
@urban07: Próbowałeś wpłacić z karty na Revolut?
Ostatnio testowałem schemat: wpłata kartą na konto Revolut -> przewalutowanie na € -> szybki przelew na konto Mistertango -> zakup BTC za € z poziomu Mistertango.
Z poziomu Mistertango dokonujesz zakupu na litewskiej giełdzie. Przelew zlecony z Revolut na Mistertango w godzinach porannych, dochodzi w 40 minut.
  • Odpowiedz
@Kliko: Nie jestem pewien, ale możliwe, że już próbowałem i chyba było 3d secure wymagane.
@Jaderink: W sumie mogę spróbować, bo wiem, że tą kartą da się doładować Revoluta.
@grucha_88: To wiem, ale jeśli gdzieś jest taka możliwość, to najpierw spróbuję kartą.
  • Odpowiedz