Wpis z mikrobloga

Ludzie narzekają na #zakazhandlu. A może zabrać się za urzędy?
Dla przykładu żarcie kupisz poza tymi nieszczęsnymi niedzielami nawet w nocy. Przed pracą, po pracy - kiedykolwiek.
A urzędy 7:30-15:30 (przynajmniej w mojej miejscowości) i weź człowieku zarejestruj auto, zapłać ten głupi 2% podatek, gdy pracujesz w godzinach 8:00-16:00. Trzeba brać urlop, bo inaczej nie załatwi się NIC!

#gownowpis ##!$%@? #polska
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@caslin Trudno. Coś kosztem czegoś. Policzmy koszty generowane przez to że musisz brać dzień wolnego. Liczymy wszystkich Polaków. Wychodzą ładne pieniądze co?
  • Odpowiedz
@Notabene: Kolejki w urzędach są jak za komuny po masło więc jakby zrobili jakieś dwa dni dodatkowe gdzie urząd pracuje na drugą zmianę do 20:00 chociaż to nikt by nie umarł. Wątpię że aby zrobić zakupy ktoś bierze urlop.
  • Odpowiedz
@Notabene: Ciężko mi znaleźć jakąś typową sprawę, której nie da się załatwić przez ePUAP w tej chwili. z tego co wiem, nawet akty urodzenia będzie się niedługo dało tak wystawiać
  • Odpowiedz
@bordowy_flaming: Myślę że Pani po 50tce albo wie/jest w stanie się dowiedzieć co to ePUAP bo jednak to wiedza podstawowa dla osoby pracującej i w wieku produkcyjnym, albo już nie musi pracować i może stać w urzędach 9-15
  • Odpowiedz
@caslin: tylko, że nasze społeczeństwo, pomimo tego, że prawie każdy ma komputer i smatfona, wciąż jest informatycznie nie ogarnięte i łatwo tego nie zmienisz.
Tak czy siak powinny być ze dwa dyżury, kiedy urzędy robią na drugą zmianę, państwu urzędnictwu by nie ubyło, choć by się krzyk podniósł...
  • Odpowiedz