Wpis z mikrobloga

@Maglev: bo zależy komu reklamujesz i co. KP to taka EA branży piwowarskiej, a nawet gorzej. Wchodzą z tym piwem na gotowy rynek wypromowany przez browary rzemieślnicze, które jednocześnie zwalczają.

Tak w skrócie dlatego za to szkaluję. No ale nie zmienia faktu, że tego bełkotu nie da się nie szanować.
  • Odpowiedz
@Maglev: No i bardzo dobrze. Gość klepie zajebistej jakości materiały które śmiało można by było puszczać w telewizji, a ma z tego jakieś śmieszne grosze.

Z drugiej strony jakiś zachlany patus odpali kamerę w swoim gówno-mieszkaniu i zgarnia gruby hajs za chlanie przed wielotysięczną publicznością
  • Odpowiedz
  • 228
@Maglev nie ma nic gorszego niż polski kult biedy. Robisz dobre filmy i wrzucasz materiał sponsorowany? Hurr durr jak można zarabiać na czymś co ja mam mieć za darmo więc niech twórca też robi za darmo! Jesteś urzędnik i i pracujesz za pol stawki korposzczura? Hurr durr powinien robić za darmo, przecież robi to dla narodu! Sprzedajesz coś z zyskiem? No to jesteś złodziej bo zarabiać w Polsce to powód do
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 367
@Maglev: jak dla mnie to Dawid może reklamować środek na suchość pochwy, hajs mu się należy jak mało któremu twórcy, a i pewnie by ciekawie opowiedział o przyczynach suchej pochwy i z czego wynika podatność na to zaburzenie xD
  • Odpowiedz