Wpis z mikrobloga

tylko ciekaw jestem jak wszystkich zablokują kogo będziemy oglądać ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@BezczelnyHusarz: Nikogo?
Wyjdziemy na dwór, przeczytamy książkę, spotkamy się ze znajomymi?
Włączymy jakiś normalny film czy serial?

Przecież u tych patusów od miesięcy nie dzieje się nic ciekawego - tylko stypa na kanapie/fotelu, wymyślanie kolejnych kłamstw i wyłudzanie hajsu od naiwnej gimbazy...
@BezczelnyHusarz: A to w trasie nie można przeczytać książki? Nie można odpalić Netflixa? Nie można usiąść na ławce i po prostu popodziwiać przyrody?

Lepiej gapić się na nudnego, spoconego oszusta, który zamula na kanapie i wyłudza hajs od dzieciaków?

Powtórzę... U tych patusów od miesięcy nie dzieje się nic ciekawego i szczerze Ci współczuję, jeśli nie masz innych zainteresowań i "lubisz sobie oglądać taką nudną stypę".

Tucznika można było oglądać rok
@smokers: zaraz zamierzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po porannej porcji mikro do sniadania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A Ty wracaj do ogladania nudnego oszusta przyspawanego do kanapy... Rozrywka XXI wieku... Serio... Otworz oczy i wyjdz do ludzi, bo dziecinstwo Ci ucieka. Obudzisz sie za 5-10 lat bez zainteresowan, znajomych, wyksztalcenia i swiadomoscia, ze ostatnie lata zmarnowales na sledzeniu zycia jakiegos patusa...

"Nie banujcie
@smokers: ucz sie zamiast tracic czas na ogladanie Danielka to tez bedziesz jadl sniadanie po 10, zamiast zapieprzac do fabryki na 6 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeszcze raz powtorze - smiac mi sie chce, jak czytam rozpaczliwe apele tepej gimbazy, ktorej swiat sie wali bo YT moze zbanowac ich patologicznego i zaklamanego idola...

EOT z mojej strony.
@BezczelnyHusarz: Serio mamy 12 kwietnia 2018 roku i są osoby, które ubolewają nad upadkiem patologii? Nie wstyd Wam się przyznawać publicznie, że macie tak nudne życia i wolicie prowadzić je alternatywnie obok patusów?

Wszystko w tym temacie napisał @vegeciak, ale niezmiennie dziwi mnie fakt, że ludzie wykładają kawę na ławę publicznie: Tak, mam nudne życie, zero zainteresowań, wolę po raz tysięczny oglądać, co się dzieje u patologii, mimo że scenariusz
@smokers: mialem nie odpowiadac, ale nie umiem powstrzymac sie od karmienia trolla, niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gdzie napisalem, ze czuje sie lepszy? To Ciebie zdziwilo, ze sa osoby, ktore jadaja sniadania tak pozno, wiec powtorze - chcesz wstawac po 9 i pracowac kilka godzin dziennie, to sie ucz a moze kiedys do czegos dojdziesz.

Chcesz wstawac o 5, harowac do 19 za minimalna krajowa i narzekac