Wpis z mikrobloga

@luki201: CO? XD
Z honorem? Pewnie jak żołnierze wyklęci, albo husaria. To są pieniądze, ambicja i prawidłowy karny. Nawet jeżeli byłby nieprawidłowy, to błędy sędziowskie się zdarzają, patrz bramka na 1:1 Isco, Juve wtedy walczyło z honorem? ;)
@wetorek2: Mimo, że byłem za Realem to z takiego zwycięstwa nie ma się co cieszyć. Jestem rozczarowany postawą Ronaldo bo byłem przekonany, że przeszczeli, żeby grać dalej a on świętował jakby z 5 bramek strzelił a tu jak zwykle karniak.. wcześniej Barce tak przepychano a teraz drugi rok z rzędu Real ( mecz z Bayernem ). Ale co to za liga mistrzów jak w półfinałach zabrakłoby Realu Madryt lub Fc Barcelony..
@luki201: Proszę Cię, zachowaj obiektywizm i nie bądź wybiórczy. Z Realem były błędy sędziowskie, ale wyszły mniej więcej na zero. To Real został orypany w tym meczu, jak City przedwczoraj. Bramka kontaktowa mogła zmienić bieg spotkania, ale widzę że jesteś z tych "Perez posmarował" i nie ma co gadać
@wetorek2: Nudne już się robi tłumaczenie błędów sędziowskich zwłaszcza na takim poziomie. To nie jest liga okręgowa, żeby sędzia decydował o zwycięstwie. Ja twierdzę, że lepiej dla ligi mistrzów, żeby właśnie Real awansował, niż Juve a nie, że Perez posmarował..