Wpis z mikrobloga

@MojWujaaa: Nie mam pojęcia o co ci chodzi ale o to była cała afera że trzeba było płacić nagle podatek pcc od każdej transakcji. Dziś Mentzen powiedział że MF wycofuje się z tego pomysłu. Naprawdę nie wiem co ty sobie ubzdurałeś.

OK, już widzę. Najpierw latasz po #danielmagical i innych gównach a później się wykłócasz o podatki od kryptowalut o których nie masz pojęcia a którymi my żyjemy cały czas...
Najpierw latasz po #danielmagical i innych gównach a później się wykłócasz o podatki od kryptowalut o których nie masz pojęcia a którymi my żyjemy cały czas...


@cyberpunkbtc: Lol. To że ktoś nie odświeża co chwile taga o memach z kryptowalutami to nie znaczy że nie ma pojęcia o podatkach. Odniosłem się do twojego mema ( o dziwo) który sugeruje że cokolwiek się zmieniło, podczas gdy nic się nie zmieniło.
@cyberpunkbtc: Dobra już wiem z czego wynika twoje błądzenie

Nie mam pojęcia o co ci chodzi ale o to była cała afera że trzeba było płacić nagle podatek pcc od każdej transakcji.


Ty po prostu myślisz, że dopóki US nie wydał oświadczenia że należy płacić PCC to nie trzeba było go płacić. No ale trzeba było, bo oni nie ustalili teraz prawa, to prawo istniało cały czas i jasno wynikało z
@MojWujaaa:
Gdzie z niego #!$%@? wynika że coś się zmienia? #!$%@? gdzie? Ty sobie coś ubzdurałeś.
Nigdzie nie mówię że prawo się zmieniło. Nigdzie nie mówiłem że nie należało tego płacić, ale powtarzam geniuszu. Ponad tydzień temu MF stwierdziło że trzeba. Z tego #!$%@? wynikła wielka afera, będą protesty z tego #!$%@? powodu. Wczoraj zaczęli wycofywać się z tego pomysłu.

Gówno wiesz a cwaniakujesz jeszcze miesza ci się to z twoimi