Wpis z mikrobloga

mirki mam zagwozdkę, jak oni stworzyli ten dźwięk w 1:00? brzmi jak karabin maszynowy

zapytałem o to mojego kolegę z Belgii, który gra w kilku zespołach, ma nawet domowe studio, nagrał muzykę do filmu (ma bardzo duże doświadcznie w muzyce, ale nie zajmuje sie metalem) i nie znaleźliśmy odpowiedzi, podejrzewamy, że oni coś dodali w produkcji na gitare-bas-stope, dla mnie to brzmi jak uderzanie w kawał metalu jakimś gumowym czymś, mieszkam na wsi i gdzieś już taki dźwięk słyszałem w jakiejś maszynie rolniczej

#gitara #muzyka #gojira #tworzeniemuzyki #metal
H.....s - mirki mam zagwozdkę, jak oni stworzyli ten dźwięk w 1:00? brzmi jak karabin...
  • 11
@pablirvo: @Vigry3: @szklanypan: @Unbeliev: @szklanypan: nie, nie to nie jest zwykły djent jak to opisywał @pablirvo: "Zresztą, chociażby w "Gift of Guilt" też jest taki moment (2:36) - tutaj właśnie słychać że to jest szybkie kostkowanie zdropioną gitarą poprostu tu przechodzi z 4/4 na 4/8

w tym co wrzuciłem tam słychać "coś jeszcze" coś dziwnego, tam chyba jest dodatkowy bas, który nie gra tego kostkowania co