Wpis z mikrobloga

#owmweekly 0.7.3.6/7
Hej, jak pewnie kilka osób zauważyło, ostanie weekly wypuściłem piątek wieczorem, niestety musiałem poprawić kilka błędów, więc liste zmian publikuje dopiero po dzisiejszej poprawce
- Dodałem importer czarnych list. Lokalną czarną liste można zsynchronizować poprzez Ustawienia -> Zarządzaj czarną listą -> Przycisk synchronizacji w prawym górnym rogu. Pytanie o zsynchronizowanie czarnej listy pojawi się też przy każdym logowaniu do aplikacji.
Dzięki temu jestem w stanie manualnie filtrować i ukrywać treści znajdujące się na czarnej liście - każdy wpis zablokowanego użytkownika / zablokowanego tagu zostanie ukryty i zwinięty.

- Dodałem opcje ukrywania wpisów / komentarzy zielonek @D3v0
- @Kroguc stworzył nowy widok paska dodawania komentarzy.
- Poprawiłem crashowanie aplikacji przy wchodzeniu w linki na mirko @wigr @czandler_bing
- Youtube i reszta wspieranych portali otwiera się teraz w wbudowanym playerze bezpośrednio z linków
- Poprawiłem błąd z vimeo
- Poprawiłem błąd z opisami banów @gazetapl @gazetapl2
- Poprawiłem wyświetlanie daty założenia konta u zielonek
- Poprawiłem losowe wywalanie apki
- Poprawiłem błąd z pustymi czarnolistami #!$%@?ącymi importer @czopka
- Poprawiłem błąd z aplikacją działającą bardzo wolno na niektórych urządzeniach
- Poprawiono aktualizator (Niestety na niektórych telefonach link nie otwiera się poprawnie, pewnie android coś blokuje z linkami bezpośrednio do apk)

#otwartywykopmobilny jest teraz moim tagiem autorskim, dzięki temu łatwiej będzie znaleźć link do GooglePlay nowym użytkownikom ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ograniczyło to też trochę spam pod tagiem

Wersja weekly: https://github.com/feelfreelinux/WykopMobilnyWeekly/releases/tag/0.7.3.7
Repo na githubie: https://github.com/feelfreelinux/WykopMobilny

Adres paypal do dobrowolnych darowizn: https://paypal.me/WykopMobilny/

Proszę o zgłaszanie błędów pod tagiem #owmbugi

#android #otwartywykopmobilny #wykop #kotlin
feelfree - #owmweekly 0.7.3.6/7
Hej, jak pewnie kilka osób zauważyło, ostanie weekly...

źródło: comment_5AWZSJD1588yCiU2431ax0x7XHW9pA0S.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
- Dodałem opcje ukrywania wpisów / komentarzy zielonek @D3v0


@feelfree: Czyli 15 latek daje takie coś w aplikacji mobilnej a szerokie grono programistów na full etat w wykop.peel walczy z tym od roku ta? xD

@SmallCaracan: jest jeszcze dodatek do chroma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feelfree
Udało mi się zainstalować weekly 0.7.3.7
Nakładka która blokowała na ekranie przycisk instaluj to był Twilight. Ale i tak musiałem odinstalować poprzednią wersję, ponieważ wyświetlało mi komunikat aplikacja nie została zainstalowana.
Trochę muli ten wbudowany odtwarzacz YouTube. Dźwięk przerywany i czesto rozjechany względem obrazu. Tak jak czasem się dzieje odpalając YouTube w przeglądarce. Nie odpowiedziałeś na (czyjeś wcześniejsze) pytanie: w jakiej jakości odtwarza filmy ten player?
Jak pamiętam to będziesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mgr_rybak: A czcionka większa bo mój PESEL tego wymaga.
Białek z oficjalną też się do tego przyczynił.
Na 8.4 cala w oficjalnym gniocie, czcionka ma niecałe dwa milimetry i nawet aplikacje zwiększające dpi nie mogły tego zmienić.
  • Odpowiedz